Кадр із відео

Volvo показала прототип робота, який забирає сміття з баків

Робот працює разом із дроном: дрон оцінює наповнення сміттєвого бака, повідомляє про його стан роботові, а робот очищує бак і повертає його на місце

Компанія Volvo виклала на своєму YouTube-каналі відео, в якому презентує пристрій ROAR (Robot-based Autonomous Refuse handling) - Роботизований автономний збирач відходів. Цей проект є результатом співробітництва між Volvo Group, Шведським технологічним університетом Чалмерса, університетом Мелардалена, шведською компанією з переробки відходів Renova і штатом Пенсильванія (США), пише "Хмарочос" із посиланням на CityLab.

Volvo Group

Ілюстрація до концепції ROAR (вересень 2015 року)

Для збирання сміття робот разом із з дроном використовує лазерний далекомір, GPS, камери, датчики руху і одометр, що чує запахи. Спочатку дрон оцінює наповнення сміттєвого бака, повідомляє про його стан роботові, а робот вже очищує бак і повертає його на місце. Оператор може долучитися, сидячи у кабіні сміттєвозу-автомобіля через екрани, і у разі небезпеки, наприклад, якщо до баку потрапила дитина або собака, вимкнути роботів.

Як повідомляв 5.ua, у США створили робота, що здаден збирати кубик Рубіка за одну секунду.

Попередній матеріал
Новіков назвав ймовірну дату оголошення вироку Савченко
Наступний матеріал
Сімферопольський "суд" постановив оштрафувати кримського татарина за фото з українським прапором
Loading...