Вагітність
Вагітність pixabay.com

Вчені: Через 20-30 років людям не буде потрібен секс для розмноження

  Це вже відбувається на обмеженій основі, але стане набагато дешевшим та широко доступним завдяки технології застосування стовбурових клітин

  У недалекому майбутньому люди перестануть займатися сексом для розмноження. Директор Центру права та біологічних наук Стенфордського юридичного факультету професор Ханк Грілі стверджує, що через 20-30 років більшість американців будуть вибирати з діапазону ембріонів, які створюватимуться з ДНК батьків у лабораторії, пише Quartz.

  На думку вченого, така технологія може попередити розвиток генетичних захворювань у дітей майбутнього. Це вже відбувається на обмеженій основі, але стане набагато дешевшим та широко доступним завдяки технології застосування стовбурових клітин – фахівці зможуть отримувати яйцеклітини і сперматозоїди зі шкіри людини.

  Майбутні батьки, як вважає науковець, відслідковуватимуть ембріони із генетичними захворюваннями – за допомогою відсіювання хворобливих генів можна буде попередити схильність до хвороби Альцгеймера, обирати колір волосся та очей дитини, та навіть мати вплив на більш складні риси – інтелект, наприклад.

  "Це не дизайнерські діти або супердіти. Це вибір ембріонів. Ви берете двох людей і все, що ви можете отримати в дитині – це те, що є у цих двох людей", – наголосив Грілі, захищаючи "природність" такої практики.

  Хоча професор визнав можливість виникнення певних етичних проблем, пов'язаних із технологією, але не передбачає жодної перешкоди для припинення розроблення подібної практики.

  Нагадаємо, нещодавно вчені Амстердамського вільного університету виявили "гени безсоння".

  Попередній матеріал
  У Києві невідомий на викраденому Range Rover протаранив автомобіль поліцейських
  Наступний матеріал
  Порошенко підписав закон про поглиблення співпраці України з НАТО
  Loading...

  Нідерландські вчені виявили "гени безсоння"

  Науковці підрахували кількість води у гігантському підземному океані

  Українські та норвезькі вчені разом створюють 3D-міношукач – МОН

  Вчені винайшли технологію створення синтетичних відбитків пальців

  Як справжні очі: фінські вчені розробили революційну штучну райдужку – відео

  Tesla вироблятиме електромобілі в Шанхаї, аби знизити собівартість авто