скріншот

В Японії розробили перший безпілотний інвалідний візок – фото, відео

Вони запрацюють у Міжнародному аеропорту Токіо і мають полегшити життя як пасажирам з обмеженими можливостями, так і персоналу летовища

Японська машинобудівна компанія Panasonic створила автоматизований електричний інвалідний візок, реалізуючи програму, у рамках якої Міжнародний аеропорт Токіо має стати більш доступним для різних категорій пасажирів. Про це повідомляє "Популярная механика".

Як зазначається у повідомленні, "візок використовує автономну мобільну технологію, тобто людині достатньо ввести необхідне місце призначення за допомогою смартфону – і пристрій розпізнає цю точку на карті й прокладе найкоротший до неї шлях".

/
/
/

Крім того, розробники створили таку технологію, що дозволяє кільком візкам пересуватися "у групі". Зокрема, така функція спростить пересування для цілих родин. Водночас, при цьому не буде задіяний персонал аеропорту. Так, після прибуття візка на місце призначення, він автоматично "перегрупується" (переналаштується).

Як стало відомо, такі крісла для людей з обмеженими можливостями мають протестувати до березня 2018 року разом з іншими розробками компаній Panasonic та NTT.

Попередній матеріал
Шахта "Бутівка". Наші дні: як бійці заганяють ворога під землю
Наступний матеріал
Судове слухання у справі за звинуваченням Януковича у державній зраді – трансляція завершена
Loading...