УДЦР_Реклама
УДЦР_Реклама http://www.ucrf.gov.ua

У центрі уваги – електромагнітна сумісність новітніх технологій

Під час засідання WG SE основну увагу учасників було зосереджено на розробці проектів Звітів та Рекомендацій СЕПТ щодо результатів досліджень

Днями у м. Ніцца, Французька Республіка, завершилося 81 засідання Робочої групи з технології спектру (WG SE) Європейської конференції адміністрації зв’язку (СЕРТ), у якому взяла участь делегація УДЦР на чолі з директором з адміністративних питань Олександром Забрудським.

Враховуючи стрімкий розвиток високошвидкісного Інтернету, інтелектуальних транспортних пристроїв, супутникових систем зв’язку, зростає попит на нові частотні діапазони для таких систем.

Для прийняття рішення у Європейської конференції адміністрації зв’язку щодо розподілу смуг частот новим службам/системам/застосуванням, саме групою WG SE проводяться відповідні дослідження для технічного обґрунтування можливості такого розподілу, а також умов сумісного використання частот новими радіотехнологіями.

УДЦР_Реклама
УДЦР_Рекламаhttp://www.ucrf.gov.ua

За словами Олександра Забрудського, під час засідання WG SE основну увагу учасників було зосереджено на розробці проектів Звітів та Рекомендацій СЕПТ щодо результатів досліджень.

Зокрема, щодо можливості роботи супутникових систем на негеостаціонарних орбітах в діапазонах частот фіксованої супутникової служби 10,7-12,75 та 14-14,5 ГГц, роботи систем бездротової передачі енергії для автомобілів в діапазоні частот 79-90 кГц, спільного використання частот та сумісності систем бездротового доступу (включаючи RLAN) в діапазоні частот 5925-6425 МГц тощо.

Учасники засідання Робочої групи з технології спектру скорегували Рекомендації СЕПТ щодо сіток каналів для систем фіксованої служби, які працюють в діапазонах частот 10.7-11.7 ГГц, 17.1-19.7 ГГц, 22.0-29.5 ГГц, 31.8-33.4 ГГц, 37-39.5 ГГц. Також для забезпечення передачі великих обсягів інформації після впровадження технології мобільного зв’язку 5 G у зазначених Рекомендаціях збільшено ширину каналів.

УДЦР_Реклама
УДЦР_Рекламаhttp://www.ucrf.gov.ua

Для довідки:

Основним завданням WG SE є проведення досліджень електромагнітної сумісності між РЕЗ при впровадження нових радіо технологій та визначення умов їх беззавадової роботи. На підставі Звітів та Рекомендацій WG SE робочими органами СЕПТ приймаються відповідні рішення стосовно можливості та умов впровадження новітніх радіотехнологій в Європі.

Попередній матеріал
Усі три взаємопов'язані: вчені назвали найбільші небезпеки для людства
Наступний матеріал
У шахті в Польщі після обвалу досі шукають гірника
Теги:
Loading...