YouTube / Boston Dynamics

У США продемонстрували поліпшену версію робота Atlas, створеного для порятунку людей

Робота Atlas називають "прототипом термінатора". У мережі за добу відео набрало більше мільйона переглядів

Американський роботобудівник, який став широковідомий завдяки своїй розробці BigDog у рамках військового проекту DAPRA презентував нову версію людиноподібного робота нового покоління. Про це повідомляє інтернет-портал Wired.

Оновлений Atlas може пересуватися всередині приміщень і по пересіченій місцевості, а в разі падіння здатен самостійно піднятися на ноги. Також він може піднімати вантажі та відчиняти двері. У робота добре відчуття рівноваги. Він працює на електриці і використовує гідравлічні приводи. Робот 1,75 м заввишки, вага його - 81,6 кг. Робот Atlas був представлений в 2013 році, і його одразу ж назвали "прототипом термінатора". Він передбачений для дій у надзвичайних ситуаціях і порятунку людей.

Відео, на якому показано робота Atlas, було опубліковано вчора, 23 лютого, і вже набрало більше мільйона переглядів. У ролику видно, як робот легко крокує по засніженому лісу, переміщує коробки з підлоги на полиці і як після падіння на підлогу сам зводиться на залізні ноги. 

Зауважимо, що DARPA (Агентство передових оборонних дослідницьких проектів) - агентство Міноборони США, що відповідає за розробку нових технологій для використання у збройних силах США. Bostom Dynamics працює на замовлення DARPA.

Відомо також, що Пентагон просить на 2016-2017 фінансовий рік $582,7 млрд. Військовий бюджет США на 2014-2015 фінансовий рік становив $585 млрд. Одна з найбільших статей витрат у новому бюджеті — науково-технічні розробки. На ці цілі Пентагон просить виділити $71,4 млрд.

Як повідомляв 5.ua, 3 лютого 2016 року в Пентагоні назвали п'ять загроз США

Попередній матеріал
Ситуація на Донбасі загострилася: протягом доби бойовики 20 разів застосували важке озброєння - Мотузяник
Наступний матеріал
Amnesty International: через зволікання із запуском Державного бюро розслідувань розкриття злочинів на Майдані може призупинитися
Loading...

У США створили робота, що здаден збирати кубик Рубіка за одну секунду (відео)

Японці винайшли робота, що вміє грати у настільний теніс (відео)

У Китаї стартував чемпіонат світу з футболу серед роботів

Перший у світі двобій роботів: американці викликали японців на дуель

У Японії за хвилину розпродали 1 тис. людиноподібних роботів

Найшвидшого робота-гепарда навчили долати перешкоди