Фото News.cn

У Китаї стартував чемпіонат світу з футболу серед роботів

У Китаї розпочався фестиваль робототехніки, в якому беруть участь більше 2000 учасників з 47 країн і регіонів світу.

19-й чемпіонат світу з футболу серед роботів відкрився 19 липня у місті Хефей, повідомляє агенція Синьхуа. Загалом у ході так званого RoboCup змагання проводитимуться за 11 видами для таких категорій, як роботи-футболісти, роботи-слуги і роботи-рятувальники. Одночасно також проведуть виставку робототехніки та конференції розробників. Чемпіонат закриється 23 липня. Науково-технічний університет Китаю вже здобув 10 золотих медалей на попередніх чемпіонатах.

RoboCup був започаткований 1997 року в Японії. Завданням конкурсу є просування дослідження і прогресу робототехніки та створення до 2050 року команди людиноподібних роботів, яка змогла б здобути перемогу над командою кращих футболістів світу.

Нагадаємо, нещодавно американська компанія MegaBot викликала на битву японського конкурента - Suidobashi. Тепер японці мають вибрати місце і час першого у світі двобою роботів. MegaBot виставить свого робота Марка Другого. Йому протистоятиме японський Куратас. Обидва - величезні кількатонні машини, які керуються зсередини з кабіни.

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
На Донеччині військовослужбовець ЗСУ загинув внаслідок вибуху гранати
Наступний матеріал
У Нью-Йорку з'явилося графіті із зображенням митців Відродження в масках черепашок-ніндзя