Похолодання
Похолодання
http://brightwallpapers.com.ua

Samsung запатентувала "розумний" светр, що заряджає гаджети

Светр при цьому не потребуватиме підзарядки власного акумулятора

Компанія Samsung запатентувала смарт-светр, який перетворює енергію людини на електрику. Про таке повідомляє Gagadget.com.

У компанії розповіли, що цей винахід належить до переносних електронних пристроїв, які активує датчик з використанням електричної енергії, котру виробляє електрогенератор, і визначає активність користувача на основі даних, отриманих від датчика.

Відповідно до документа, смарт-одяг від Samsung зможе заряджати гаджети і виконувати інші корисні функції, при цьому не потребуючи підзарядки власного акумулятора. Він генеруватиме енергію руху свого власника. При цьому спеціальні датчики, розміщені по всій поверхні, збиратимуть інформацію про активність користувача, тому, швидше за все, такий одяг зможе стати і фітнес-трекером.

Яку кількість енергії зможе генерувати винахід, наразі в Samsung не уточнюють, але у патенті йдеться про "легку батарею невеликої ємності".

Цю технологію можна застосовувати як у верхньому одязі, так і у взутті, рукавичках і капелюхах.

Імовірно, цей одяг поповнить колекцію бренду Samsung The HumanFit, який торік представив "розумний костюм" і спеціальний клатч із вбудованими сонячними батареями для підзарядки гаджетів.

Зауважимо, що розумний одяг – уже далеко не новинка для користувачів. Цьогоріч Google і Levi's представили смарт-джинсовку Commuter Trucker Jacket, яка може керувати гаджетами за Bluetooth: приймати дзвінки, перемикати пісні в плеєрі тощо. Крім того, вже існують спортивні костюми, які стежать за станом здоров'я, головні убори з BT-гарнітурою, кросівки з функцією відстеження активності і маршруту, навіть шкарпетки з RFID-мітками, які ніколи не загубляться.

/
/

Дивіться також фотогалерею за темою:

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Саакашвілі вже у Печерському суді, засідання очікується не раніше 12:00
Наступний матеріал
У Німеччині на відвідувачів ярмарку впала 15-метрова різдвяна ялинка