соцмережі

У Китаї робот зі штучним інтелектом склав іспит на ліцензію лікаря

Тестування влаштували, як для звичайнісінського лікаря, а Інтернетом користуватися – заборонено

У Китаї робот зі штучним інтелектом Xiaoyi (Сяо І) успішно склав іспити з медицини. Такі ж тести здають лікарі для отримання ліцензії. Про це повідомляє "Укрінформ", посилаючись на Interesting Engineering.

Утім, як стало відомо, максимальну кількість балів роботу набрати не вдалося. Його результат склав 456 балів з 600 можливих, тобто на 96 балів більше, ніж потрібно для задовільного результату.

А працює все так: у "свідомість" робота завантажили підручники з медицини, якими він і міг користуватися. Шукати інформацію в Інтернеті було заборонено, тож відповіді робот давав виключно на основі "вивченої" теорії з підручників.

Зауважимо, що над розробкою робота працювала китайська компанія iFlytek. Винахідники сподіваються, що Сяо І стане корисним помічником для лікарів. Зокрема, передбачається, що робот зможе отримувати інформацію від пацієнтів та аналізувати її.

Розробники також впевнені, що подібні роботи зможуть підвищити ефективність лікування пацієнтів. Нині ж компанія працює над тим, аби штучний інтелект можна було використовувати для пошуку способів лікування раку.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ФОТО: У Токіо створили найбільшу у світі зону віртуальної реальності

Попередній матеріал
"Відмінно їх поскубали": бійці АТО виявили ворожу ДРГ під Павлополем
Наступний матеріал
"Майстер паркування": кияни влаштували "невеличкий самосуд" над водієм BMW
Loading...