Фото nasa.gov

Під час "Години Землі" тисячі міст у світі вимкнули світло

  Для "Години Землі" завжди обирають останню чи передостанню суботу березня.
  Вчора, 24 березня, мільйони людей у різних країнах світу відзначили щорічну міжнародну акцію "Година Землі". У тисячах міст вимикали необов’язкове освітлення, щоб привернути увагу до екологічних проблем планети. Про це повідомляє "Громадське радіо".

  Акція проводилася о 20:30 за Києвом і тривала рівно годину. За цей час світло вимкнули на Ейфелевій вежі у Парижі, Оперному театрі в Сіднеї, Бранденбурзьких воротах у Берліні, єгипетських пірамідах, Empire State Building в Нью-Йорку, Олімпійському стадіоні в Пекіні тощо, повідомляє AFP і публікує фото.

  Україна також долучалася до акції. Участь у ній брали 33 міста, повідомляє Всесвітній фонд природи в Україні.

  У Києві, зокрема, вимкнули світло на Золотих воротах та скульптурі Батьківщина-мати. WWF в Україні разом зі Svitlo Concert та Віртуозами Києва організували концерт класичної музики у темряві. 

  У Вінниці, яка десятий рік поспіль приєднуються до "Години Землі", на годину вимкнули ліхтарі на Європейській площі, майдані Незалежності, підсвітку арки та панно при вході у Центральний парк, декоративне освітлення фасадів Вінницької облдержадміністрації, Державного архіву, школи №2 та Свято-Преображенського кафедрального Собору. 

  Івано-Франківськ відзначив цю подію флешмобом з викладення фігури зі свічок.

  На годину залишились без зовнішньої підсвітки історичні та значимі установи в центрі Львова, а також Архикатедральний собор Святого Юра, телевежі на Високому замку та львівська міська рада

  Вимкнув світло і Одеський національний академічний театр опери та балету, Спасо-Преображенський собор та центр міста - Приморський бульвар, Думська площа та міська рада, Катерининська площа, вулиці Дерибасівська, Пушкінська та інші центральні вулиці Одеси.

  У десятках міст України у рамках міжнародної акції відбулися виставки, флешмоби, перегляди фільмів.

  Цього року світ відзначив вже 11 річницю міжнародної еко-акції. Для "Години Землі" завжди обирають останню чи передостанню суботу березня.

  Попередній матеріал
  Україна перейшла на літній час
  Наступний матеріал
  Apple підготувала бюджетний iPad: що відомо