Nokia хоче відновити розробку телефонів

  Фінська компанія Nokia планує відновити розробку телефонів з 2016 року після підписання відповідної угоди з Microsoft.

  Про це повідомляє Reuters з посиланням на главу Nokia Раджива Суріва, передає Lenta.Ru. "Ми будемо шукати відповідних партнерів. Microsoft робить мобільні телефони. Ми просто будемо розробляти їх (телефони – Ред.), а потім продавати ліцензії на бренд", - сказав Суріва.

  Як зазначає видання, про те, що Nokia планує відновити виробництво телефонів, ЗМІ повідомили ще у квітні цього року. Однак у компанії тоді таку інформацію не підтвердили.

  Нагадаємо, Nokia оголосила про продаж за 5,4 млрд євро свого мобільного бізнесу американській корпорації Microsoft у вересні 2013 року. Закриття угоди відбулося в квітні 2014 року. Після цього, крім Nokia Technologies, у структурі фінської компанії залишилися ще два підрозділи: один - створення та обслуговування мережевого обладнання, другий - невеликий департамент навігаційного програмного забезпечення HERE.

  Відповідно до угоди з Microsoft, компанії заборонено використовувати бренд Nokia на телефонах до четвертого кварталу 2016 року. У свою чергу, Microsoft вже почала відмовлятися від бренду Nokia у своїй основній лінійці смартфонів Lumia, проте до цих пір використовує його на телефонах.

  Попередній матеріал
  Від початку конфлікту на Донбасі переселенцями стали 150 тис. дітей - ООН
  Наступний матеріал
  Благодійники з Чернігова подарували електроскутер постраждалій в АТО медсестрі