захід сонця
захід сонця http://ua.wallpapers-fenix.eu

Найпотужніший за 12 років: Стало відомо, чим загрожує Землі унікальний спалах на Сонці

Таке нетипове явище передусім відобразиться на електроніці, а також може вплинути на самопочуття людини. Трохи порад, як вберегтися від цього впливу - нижче

Унаслідок найбільшого за останні 12 років вибуху у сонячній короні стався розрив, що за розміром перебільшує чотири Землі. Експерти зазначають, що нині величезна маса енергії мчить нині до нас і загрожує системам зв'язку, навігації літаків та навіть здоров'ю людей, передає ТСН

Фахівці кажуть, що нині важко підрахувати, яка саме кількість енергії вирвалася з Сонця, однак для порівняння можна уявити всю електроенергію, яку людство вироблятиме за понад 500 років, або, наприклад, кілька мільйонів атомних бомб. Усі ці заряджені частки і згустки плазми наразі летять до Землі.

"У Землі є власне магнітне поле. Коли це магнітне поле, викинуте в корональній масі, взаємодіє з магнітним полем Землі, спостерігаються геомагнітні бурі", - пояснює ситуацію завідувач відділу фізики Сонця НАН України Наталія Щукіна.

Передусім, таке явище загрожує електроніці, оскільки точність навігації може давати збої.

Крім того, не виключений і вплив на самопочуття, тому лікарі радять особливо чутливим до космічних явищ людям більше гуляти на свіжому повітрі, добре висипатися, пити достатньо води, не ризикувати з новою їжею, відмовитися від алкоголю і тютюну, зменшити кількість чаю, кави та подібних стимуляторів.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ФОТО: Жінка-астронавт повернулася на Землю після 288 днів на МКС

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Сенцова могли потайки перевести до колонії суворого режиму в Іркутську – правозахисниця
Наступний матеріал
Спецборт до Львова: 13 поранених літаком доправили на лікування