УДЦР
УДЦР УДЦР

Фахівці УДЦР за три місяці усунули понад 260 радіозавад

  Найбільше їх було на Одещині, Львівщині та Дніпропетровщині

  У другому кварталі цьогоріч фахівці з радіочастотного моніторингу УДЦР виявили та усунули понад 260 радіозавад. Про таке повідомив директор Департаменту радіочастотного моніторингу та забезпечення автоматизованої системи радіочастотного моніторингу держпідприємства Юрій Гресько.

  За його словами, відповідно до закону "Про радіочастотний ресурс України", УДЦР та Департамент державного нагляду НКРЗІ мають вжити заходів для виявлення та припинення дії джерел радіозавад у смугах радіочастот загального користування.

  "Загалом, у II кварталі 2018 року, до УДЦР надійшло 286 заявок від суб’єктів господарювання та фізичних осіб на усунення радіозавад. Найбільшу кількість з них отримано з Одещини (31), Львівщини (20) та Дніпропетровщини (17)", - повідомили в УДЦР.

  "Із тих заявок, що надійшли до УДЦР у другому кварталі, ми опрацювали 264. Близько 200 радіозавад оперативно усунено фахівцями філій у регіонах України, а решта – в Києві та області. Як показав моніторинг, 160 радіозавад було створено для радіоелектронних засобів цифрового стільникового зв’язку та широкосмугового радіодоступу (доступ до мережі Інтернет)", – уточнив Гресько.

  Водночас, директор департаменту РЧМ додав, що застосування власниками радіоелектронних засобів і випромінювальних пристроїв, що створюють радіозавади, призводить до зниження якості наданих послуг, а це є порушенням прав сотень користувачів.

  В УДЦР нагадують: користувачі радіочастотного ресурсу України повинні завжди дотримуватись Закону України "Про радіочастотний ресурс України", яким встановлено порядок отримання дозвільних документів на експлуатацію відповідних радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв.

  Попередній матеріал
  Трагічна ДТП на Хмельниччині: загинула родина – відео
  Наступний матеріал
  У Київській області призначили нового прокурора
  Теги:
  Loading...