Ілон Маск голова SpaceX
Ілон Маск голова SpaceX ukrinform.ua

Екс-працівник SpaceX розповів, як Ілон Маск мотивує своїх співробітників

Стрес – ворог продуктивності, тому в SpaceX працює штатний масажист

Підприємець і мільярдер Ілон Маск справжній трудоголік, тому вимагає від своїх співробітників щирої віддачі в роботі. Незважаючи на те, що Маск ставить перед своєю командою грандіозні цілі і жорсткі дедлайни, він розуміє, наскільки важливі для людей відпочинок та мотивація. Про таке пише Business Insider зі слів колишнього співробітника SpaceX.

Один із колишніх співробітників SpaceX розповів, як це працювати на Ілона Маска і як він мотивує своїх співробітників.

  • Маск дбає про фізичне здоров'я співробітників, тому дає достатньо часу на відпочинок, а ще – безкоштовні обіди, каву і морозиво.
  • Відомо, що Маск не любить даремно витрачати часу на непотрібні зустрічі, при цьому завжди знаходить час, щоб написати і розіслати підлеглим мотивуючі листи, а ще виступити з надихаючими промовами.
Ілон Маск
Ілон Маскcodeguida
  • Стрес – ворог продуктивності, тому в SpaceX працює штатний масажист. А ще в компанії є кімнати відпочинку з настільними іграми і приставками.
  • В офіс SpaceX часто приходять знаменитості. Наприклад, в їдальні в компанії Маска бачили Дженніфер Еністон, в коридорі – Джозеф Гордон-Левітт, а деяким співробітникам пощастило познайомитися з Уіллом Смітом і Морганом Фріменом. Більше того, з лекцією перед співробітниками виступив актор Джордж Такеї, відомий за роллю Хікари Сулу в серіалі "Зоряний шлях".
  • Маск не обмежує своїх співробітників і дозволяє відвідувати буквально будь-які місця компанії. Це означає, що будь-хто може подивитися, як будується ракета або як тестують системи.
  • Маск часто влаштовує своїм співробітникам надихаюче дозвілля. Наприклад, вони разом ходять в кіно на фільми про космос за рахунок компанії. А крім того, щорічно підприємець влаштовує грандіозну різдвяну вечірку.
Twitter / SpaceX
Попередній матеріал
Турчинов сказав, чи хоче йти у президенти
Наступний матеріал
Перший у житті стрибок із парашутом: пройшли навчання військової академії
Loading...