joinfo.ua

Дуров роздасть $1 млн розробникам ботів для Telegram

  Учасникам конкурсу треба створити бота, який буде одночасно швидким і корисним для користувачів

  Творець месенджера Telegram Павло Дуров оголосив серед розробників ботів для цього сервісу конкурс, переможці якого зможуть отримати гранти на суму $25 тис, повідомляє BBC.

  Бот – похідне від слова "робот" – це програма, що виконує будь-які дії через ті самі інтерфейси, що і звичайний живий користувач, зокрема через інтерфейси месенджера Telegram.

  На початку квітня стало відомо, що одразу два найбільші сервіси – Facebook і Telegram – зайнялися запуском інструментів для створення роботів для спілкування в соцмережах і вдосконалення штучного інтелекту.

  Як уточнюється у блозі на сайті месенджера, загальний розмір фонду, з якого будуть виділятися гранти, складе мільйон доларів. Учасникам конкурсу потрібно створити через спеціальну програму бота, який буде одночасно швидким і корисним для користувачів.

  У блозі зазначається, що творці Telegram також не заперечують проти перенесення ботів з інших платформ, якщо це зроблено якісно і бот у підсумку повністю вписуватиметься в месенджер.

  Аби бот взяв участь у конкурсі, авторам треба написати в канал служби підтримки його віртуальне ім'я з хештегом BotPrize. Останній термін подачі заявок – 31 грудня поточного року.

  Месенджер Telegram створений засновником соціальної мережі "ВКонтакте" Павлом Дуровим. Його головною відмінною особливістю є система глибокого шифрування повідомлень. Протокол передачі даних, що використовується в Telegram, як стверджується, виключає можливість перехоплення повідомлень третіми особами. Аудиторія сервісу оцінюється в 100 млн осіб.

  Як повідомляв 5.ua, у листопаді 2015 року Павло Дуров повернувся у Росію. Нагадаємо, після виїзду із РФ Дуров повідомив, що разом зі своєю командою із 12 інженерів шукає країну в Європі для того, щоб там залишитися.

  Попередній матеріал
  Реакція НПУ: патрульних, які збили жінку на переході, відсторонили від служби
  Наступний матеріал
  Патрульні зупинили нетверезого водія на чудернацькому авто – з пеньком замість сидіння
  Теги:
  Loading...

  До України докотилася хвиля Facebook-віруса

  Нова функція Facebook: штучний інтелект буде описувати фотографії користувачам із вадами зору

  Лайк у Facebook: мережею прокотилася хвиля нових версій