nv.ua

Дружина мрії: У Китаї вчений взяв шлюб зі створеним ним роботом Інін

На церемонії були присутні мати інженера та кілька його друзів

Інженер Чжен Цзяцзя, розробник штучного інтелекту, вирішив пов'язати своє життя з власним роботом. Ця подія може бути рекламним трюком компанії Huawei, в якій працює Чжен, пише "Новое время" з посиланням на Mashable

Зауважимо, що чоловік провів весілля у відповідності з китайськими традиціями. На церемонії були присутні мати інженера та кілька його друзів. Голова нареченої традиційно була покрита червоним покривалом.

via GIPHY

Повідомляється, що робот Інін вміє говорити простими реченнями у відповідь на звернення до нього, а також розпізнавати китайські ієрогліфи. Чжен розповів журналістам, що у нього є плани з модернізації Інін, щоб дати їй можливість ходити і робити деякі домашні справи.

"Моя мрія зробити свою власну дружину нарешті здійснилася. Я хочу бачити роботів в кожному будинку, і, кінець-кінцем, я хочу побудувати реалістичного робота-дівчину", – розповів Чжен.

Відомо, що деякі експерти пророкують, що шлюб між людьми і роботами стане правомірним до 2050 року, що обумовлено попитом населення.

Як повідомляв 5.UA, надреалістичну "робота-богиню" Інін в Китаї представили у квітні 2016 року

Попередній матеріал
Світом прокотилася хвиля протестів: у Сербії мітингують студенти, у Греції – пенсіонери
Наступний матеріал
НАЗК "в ручному режимі" та "бойових умовах" перевіряє 83 е-декларації топ-посадовців
Loading...