Boeing показав нового 15-метрового автономного підводного робота

Випробовувати підводний апарат розпочнуть влітку 2016 року

Американський концерн Boeing представив нового великотоннажного підводного робота Echo Voyager. Про це повідомляє Defense Aerospace.

Випробування підводного апарату планується почати влітку поточного року. Робот Echo Voyager буде здатний повністю автономно плавати під водою протягом кількох місяців. Довжина апарата становить 15,5 метра.

Апарат отримав акумуляторну енергетичну систему, але особливості її не уточнюється. Робот може збирати різні дані, зокрема, проводити картографування дна і передавати ці дані оператору. Для обслуговування Echo Voyager не потрібен спеціальний корабель підтримки, як для інших підводних роботів.

Технічні подробиці про Echo Voyager не наводяться. Цей робот став третім у "сімействі" підводних апаратів Voyager. Раніше Boeing представив глибоководний автономний апарат Echo Ranger довжиною 5,5 м. Echo Ranger може функціонувати під водою протягом 28 годин. 

Як повідомляв 5.ua, у США продемонстрували поліпшену версію робота Atlas, створеного компанією Boston Dynamics для порятунку людей.

Попередній матеріал
Столичний патрульний вкрав $17 тисяч із авто, що потрапило в ДТП
Наступний матеріал
Полозов: Путіну наплювати на Александрова і Єрофєєва, треба буде – він в топку дивізію кине

Купка крихітних роботів зрушила з місця автомобіль

Volvo показала прототип робота, який забирає сміття з баків

У США створили робота, що здаден збирати кубик Рубіка за одну секунду (відео)