5 канал

Легендарний італійський автобренд Ferrari святкує своє 70-річчя

Бренд Ferrari був заснований в Італії на початку ХХ століття

Автомобільний бренд Ferrari відсвяткував своє 70-річчя. Спеціально до визначної дати у Лос-Анджелесі зібрали їхні найпопулярніші моделі. Подивитися на виставку прийшли десятки автомобільних фанів. Про це повідомляє "5 канал".

На честь ювілею влаштували виставку з найкращих автівок за весь час існування марки. Раритетні машини зібрали з приватних колекцій та музеїв. Найстарішу модель виготовили аж у 1947 році.

Виконавчий директор Petersen Automotive Museum Террі Карджес розповідає: "Ми зібрали 10 найбільш важливих автомобілів за усю історію одного з найважливіших брендів світу. Ferrari – це спосіб життя.  Однією з найважливіших його складових є успіхи в автомобільних гонках".

Бренд Ferrari був заснований в Італії на початку ХХ століття. Спершу засновник автомобільної марки Енцо Феррарі планував виготовляти їх лише для гонок. Проте згодом спортивні машини стали популярними і серед звичайних покупців.

Швідкість, втілена у форму: легендарний бренд Ferrari святкує своє 70-річчя

/
/
/
/
/
/
/
/

Виконавчий віце-президент і головний редактор видання про автомобілі Бретт Андерсон говорить: "Найбільше вражає у Ferrari те, що він поєднує в собі неймовірно гарний дизайн із сучасним інженерним обладнанням. Є щось, що просто спокушає колекціонерів машин і звичайних автолюбителів".

Один із фанатів автобренду Джон Гібсон зауважує: "Я закохався у Ferrari ще коли був хлопчиськом. В автомобільному журналі я побачив одну з моделей, яка мені неймовірно сподобалася. Згодом після того, як я став адвокатом, я заробив достатньо грошей, щоби придбати цю машину.  І зараз вона стоїть у моєму гаражі".

Нині Ferrari є своєрідним символом розкоші та багатства. Його впізнають за традиційним червоним кольором та емблемою у вигляді коня. Машини цього бренду регулярно використовують в автомобільних гонках. На рахунку Ferrari вже близько 5000 перемог на різних трасах.

Оксана Ткаченко, "5 канал"

Попередній матеріал
Вибори у територіальних громадах: Депутатські мандати до рад отримали представники 16 політичних партій
Наступний матеріал
Прем'єр-міністр Чехії повідомив про відставку уряду
Loading...

У Нідерландах автопілот Tesla врятував водія від аварії – відео

У Apple підтвердили розробку безпілотних автомобілів, які "змінять майбутнє транспорту"

Tesla Motors опублікувала вражаюче відео електрокара з новим автопілотом у русі