facebook /Arsen Avakov

Київську поліцію очолив правоохоронець, який у Горлівці захищав від сепаратистів український прапор

  Заступником глави Національної поліції - керівником Головного управління Національної поліції в Києві призначений Андрій Крищенко. Рік тому чоловік захищав від сепаратистів український прапор у Горлівці.

  Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на своїй сторінці в Facebook.

  "На основі подання глави Національної поліції України Хатії Деканоїдзе, наказом міністра призначив сьогодні заступником голови Національної поліції України, керівником Головного управління Національної поліції в місті Києві Андрія Крищенка. Я впевнений, що це правильний вибір!" - Написав міністр.

  Аваков нагадав, що 9 місяців тому призначив Крищенка керівником міліції Харкова. "Сьогодні можу повторити кожне слово зі свого поста від 6 квітня. Патріот і справжній офіцер. Рік тому він до останнього захищав прапор України в Горлівці. Був, як вони думали, до смерті забитий озвірілими сепаратистами. Встав на ноги. У найважчі дні після звільнення Слов'янська очолив район", - підкреслив міністр внутрішніх справ.

  Окрім того, Аваков наголосив, що за героїзм, проявлений у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність присязі Крищенко був нагороджений орденом "За мужність" III ступеня.

  Як повідомляв 5.ua, 5 грудня 2015 року у Львові призначили нового керівника патрульної поліції. Антон Пузиревський змінив на посаді Юрія Зозулю, який очолив патрульну поліцію Києва.

  Попередній матеріал
  Порошенко: Жодних перешкод для надання українцям безвізового режиму з ЄС немає
  Наступний матеріал
  Дуда: Польща не буде втручатися в роботу "нормандського формату"