5 канал

Зустрічали з квітами: Чільник бронетанкового управління ЗСУ вийшов на волю

Чиновнику закидають розтрату державних коштів

Близько 18:00 понеділка, 24 липня, начальник центрального бронетанкового управління ЗСУ Юрій Мельник вийшов на свободу з Лук'янівського СІЗО. Суд ухвалив відпустити чиновника на поруки двох народних депутатів та трьох Героїв України, нагадує кореспондент "5 каналу".

Як стало відомо, зустрічати Мельника біля СІЗО зібралась справжня група підтримки – у тому числі дружина та донька чоловіка. Загалом це – близько двох десятків людей. Були серед них й особи у цивільному.

Юрій Мельник полишив стіни СІЗО втомленим і зазначив, що судові процедури та затримання на нього негативно вплинули. Свою провину чоловік категорично не визнає і має аргументи на підтримку своєї позиції.

"Цю справу розглядатимуть в суді. Я свою невинність буду доводити безпосередньо там. Те що сьогодні було, рішення апеляційного судді, навіть слідчі НАБУ намагались говорити, що я хочу 63-ою статтею прикритися і казали, що я не хочу давати покази. Я хочу наголосити, що в мене жодного разу допитів не було, і 63 статтею я ніколи не прикривався", - заявив Мельник. 

Як інформував 5.UA, 24 липня чільника бронетанкового управління ЗСУ відпустили на поруки нардепів та Героїв України. Його підозрюють у розтраті державних коштів.

Попередній матеріал
Політексперт розповів, навіщо Кремль активізував своїх найманців на Донбасі
Наступний матеріал
Уряд не підтримує підвищення цін на газ для населення – Гройсман
Loading...