5 канал

"Зоопарк на дотик": У Києві людей з вадами зору знайомили з тваринами

Для особливих гостей зоопарку працівники підготували, зокрема, розповіді про дику природу та 3d-рельєфи зі слідами тварин

Тактильно відчути тварин, яких ніколи не побачиш – працівники київського зоопарку організували день знайомства людей із вадами зору зі звірями.

Це соціальнйи проект "Зоопарк на дотик". Дорослі та малеча з обмеженими можливостями змогли в прямому сенсі доторкнутися до світу птахів, плазунів, рептилій та малих хижаків. Для  особливих гостей зоопарку працівники підготували розповіді про дику природу, 3d-рельєфи зі слідами тварин, вікторину і головне - живе спілкування з тваринами. Для учасників проекту це стало і справді першим знайомством з тими, про кого раніше вони могли лише чути і бачити хіба що в уяві. Така собі "зоотерапія" – це не перша акція у межах соцпроекту київського звіринцю. Знайомитися з тваринами на дотик тут запрошують щомісяця.

Нейля Салімова, учасниця проекту "Зоопарк на дотик", каже: "Це дуже важливо незрячій людині. Якщо вона ніколи не бачила цих звірят, дуже цікаво відчути на дотик".

Своєю чергою заступник гендиректора Київського зоологічного парку Сергій Харьков зауважив: "Ці люди звикли відчувати більше по переказах, от наприклад. Ой, там щур біжить і всі злякались. І людина не може зрозуміти, що насправді щур – він м'якенький, що він чистюля насправді. А коли людина спілкується, коли вона відчуває руками, наскільки це приємне створіння, наскільки воно безпечне, в нього формується зовсім інакший світ, вона інакше відчуває навколишній світ".

Як повідомляв 5.ua, у Facebook штучний інтелект буде описувати фотографії користувачам із вадами зору

Попередній матеріал
У Краматорську "замінували" залізничний вокзал
Наступний матеріал
Відкриття пам'ятника київському князю Володимиру в Москві – в соцмережах не вщухають обговорення
Loading...

У польському зоопарку показали новонароджених гепардів

У національному зоопарку США відзначили день народження панд

У зоопарку на Київщині народилися африканські левенята

Життя людей з вадами зору у Києві

У Києві не працює друкарня для людей із вадами зору

На Прикарпатті відкрили унікальну виставку для людей з вадами зору