фото РБК-Україна

Заступника голови Київської ОДА затримали на хабарі у кількасот тисяч гривень

Здирник отримав від своєї підлеглої 200 тисяч гривень за "безперешкодне звільнення"

Заступника голови Київської облдержадміністрації Ігора Любка затримали за хабарництво. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на сторінці у Facebook.

"09.09.2016 працівниками Департаменту захисту економіки Національної поліції України спільно з ГПУ затримано заступника голови Київської облдержадміністрації Любка Ігора Віталійовича", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що чиновник через посередника, яким виявився начальник управління Департаменту охорони здоров'я Київської ОДА, вимагав та отримав хабар в розмірі 200 тис. грн. від своєї підлеглої за безперешкодне переведення до іншого державного органу. Зокрема, йшлося про надання розпорядження про звільнення із формулюванням яке не зашкодило б подальшому працевлаштуванню.

"За версією слідства - Любко спільно із губернатором Мельничуком місяць тому отримали непідтверджену інформацію відносно того що керівником Департаменту АПК області виплачено суму в розмірі 15млн.грн. фермерам у якості компенсації за бюджетною програмою, оскільки по їхньому розумінню така сума без відкату виплачена бути не могла, почали вимагати частину коштів які начебто отримала зазначена керівниця департаменту погрожуючи звільненням", - написав чільник МВС.

За наявними даними, жінка знайшла інше місце роботи, про що повідомила керівників. Після цього зловмисники і вирішили стягнути з неї кількасот тисяч гривень. 

/
/

Як повідомлялося, ГПУ взялась за хабарників у прокуратурі Київщині.

Попередній матеріал
Головні події дня в одному відео: загострення ситуації на Сході, страйк забудовників
Наступний матеріал
Стало відомо, про що не сказала Apple на презентації iPhone 7 і Apple Watch 2

СБУ упіймала на хабарі керівника однієї з прокуратур Одеси

СБУ затримала на хабарі слідчих управління поліції київського метрополітену

ГПУ взялась за хабарників у прокуратурі Київщини

Троє київських прокурорів погоріли на хабарі