Google

Засідання Київради, на якому розглянуть припинення угоди з "Київенерго" – відео

  • Live
Київська міська рада на сьогоднішньому засіданні планує розглянути питання про припинення угоди з Київенерго

"5 канал" транслює Засідання Київради.

Київська міська рада на сьогоднішньому засіданні планує розглянути питання про припинення угоди з Київенерго. Про це заявив міський голова Києва Віталій Кличко. 

“Хочу відзначити, що сьогодні ми повинні розглянути дуже важливе для Києва і його жителів питання - проект рішення Київради щодо припинення угоди з Київенерго. Рішення, яким ми визначаємо алгоритм наших дій, щоб припинити дію угоди. Це, наголошую, – перший крок до реального завершення угоди з Київенерго і до можливості міста керувати своїми енергетичними активами та потужностями. І цей крок ми повинні зробити”, - підкреслив Кличко.

Нагадаємо, Київрада планує припинити з 27 квітня 2018 року угоду із ПАТ "Київенерго" щодо управління тепловими мережами столиці.

Фактично угода з ПАТ "Київенерго" закінчується 31 грудня 2017 року. Проте, аби уникнути позаштатних ситуацій під час опалювального сезону і забезпечити належне постачання теплової енергії киянам, проект рішення Київради передбачає продовження угоди на 4 місяці – до 26 квітня 2018 року включно.

Попередній матеріал
Засідання суду у справі про державну зраду Віктора Януковича – трансляція завершена
Наступний матеріал
Засідання Кабінету міністрів – трансляція завершена
Теги:
Loading...