5 канал

Заноси, маневрування, екстремальне паркування: півсотні київських копів пройшли спецкурс водіння

Навчання були інтенсивними: патрульні машини щотижня отримували новий комплект шин і додаткове пальне

Відтепер 48 київських патрульних офіційно – вправні водії. Вони отримали сертифікати про завершення місячного тренінгу, під час якого інспекторів вчили кермувати автомобілем у складних погодних умовах та екстремальних ситуаціях на дорогах, передає "5 канал".

Навчання були інтенсивними: патрульні машини щотижня отримували новий комплект шин і додаткове пальне. Курси з безпечного водіння профінансувала Консультативна місія Євросоюзу. Після Києва на черзі – тренування у Львові та Харкові, а згодом у Дніпрі, Запоріжжі та Одесі. Програма має на меті зменшити кількість аварій за участі поліцейських і показати, що саме вони є взірцем поведінки на дорогах.

"Ні, ну суперводієм я себе не вважаю, але насправді дуже корисні були курси. Навчали, як правильно потрібно поводитися при заносах, знесенні, коли погодні умови дуже погані", – каже київський інспектор Олександр Головицький.

"Беручи до уваги, що в Україні трапляється чи не найбільше дорожньо-транспортних пригод у Європі, ми хочемо допомогти реформувати цей сектор. Ми не вчимо поліцейських водінню, ми лише удосконалюємо їхні водійські навички. І мені приємно чути, що їм сподобався цей тренінг і вони навіть змогли трохи розважитися", – наголосив радник із загальних питань правоохоронної діяльності Консультативної місії Євросоюзу Йонел Міхай.

Дивіться також фотогалерею:

Трощив авто, зніс паркан і запаркувався на зустрічній: п'яний водій скоїв 4 ДТП у столиці – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Уряд скасував перевірки побутових умов переселенців-працівників держорганів і військових в АТО
Наступний матеріал
100 тонн друку, 5 тис. новинок, 50 авторів із 25 країн: у Львові стартував 24-й "Форум видавців"
Loading...