Facebook / \"Київпастранс\"

Wi-Fi та низька підлога: у Києві на швидкісній лінії курсуватимуть нові трамваї PESA

Столична влада планує повністю укомплектувати рухомий склад на лінії швидкісного трамваю виключно сучасними трамваями п'ятого покоління

Усі швидкісні трамваї столиці укомплектують виключно сучасними трамваями PESA. Про такі плани розповів міський голова Києва Віталій Кличко в інтерв’ю одному з українських телеканалів, повідомляє сайт Кличка.

"Ми закуповуємо польські трамваї PESA п’ятого покоління зі 100% низькою підлогою, кондиціонерами, Wi-Fi. Вони мають тихий хід. Мене часто питають, чому ми закуповуємо саме польські трамваї, коли є вітчизняний виробник. Поляки пропонують перспективну співпрацю. Зараз ми закуповуємо трамваї і вони спочатку запустять сервісний центр, а згодом – підприємство із великогабаритного складання трамваїв у нашому місті. А це – й робочі місця, і транспорт, вироблений у Києві, і його якісне обслуговування. Цей напрямок дуже важливий для нас", – повідомив очільник столиці.

Також Кличко запевнив, що нові трамваї уже найближчими місяцями вийдуть на маршрути. У планах столичної влади – повністю укомплектувати рухомий склад на лінії швидкісного трамваю виключно сучасними трамваями п’ятого покоління.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Майбутнє – поруч: голландська компанія взялася за реалізацію літаючих авто

/
Перші літаючі авто
/
Перші літаючі авто
/
Перші літаючі авто
/
Перші літаючі авто
/
Перші літаючі авто

Попередній матеріал
"Критичний момент у протистоянні": Уряд Іспанії збирається на екстрене засідання
Наступний матеріал
Угорщина порушить у ЄС питання щодо українського закону "Про освіту"
Loading...