facebook.com

Вибух у житловому будинку в Києві: "Київгаз" озвучив свою версію

За даними "Київгазу", природний газ не міг стати джерелом вибуху

Надзвичайна ситуація на Голосіївському проспекті, 70 не могла статися через несправність системи газопостачання будинку. Про це повідомили у прес-службі "Київгазу".

Під час первинного огляду місця події ПАТ "Київгаз" виявлено, що 8 липня приладами газорозподільного пункту, що перебувають в безпосередній близькості до аварійного будинку, не зафіксовано жодних коливань тиску.

"У лютому 2017 року в житловій будівлі на Голосіївському проспекті 70 було проведено повну якісну технічну перевірку системи газопостачання. Результати перевірки на герметичність внутрішньобудинкових газопроводів позитивні – жодного падіння тиску не зафіксовано. Якби було зафіксовано протилежне – газ би в лютому 2017-го не пустили", – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що обладнання (колонка, плита) в квартирі №9, за результатами огляду після вибуху, було в справному стані – без слідів пошкоджень як на самих приладах, так і в місцях підключення до газової мережі будинку. Версія про самовільне втручання мешканцем в систему газопостачання будинку підтвердження не знайшла.

У компанії запевнили, що в більшості квартир у будинку встановлені сигналізатори загазованості. Жоден із пристроїв сигналу в день вибуху не давав.

"Газові труби будинкової системи газопостачання до їх демонтажу службою ДСНС були в справному стані", – додали в "Київгазі".

ПАТ "Київгаз" наголошує на необхідності пошуку справжніх причин руйнування будівлі на Голосіївському проспекті.

"Враховуючи вищезазначені факти, ми як спеціалісти газової сфери стверджуємо, що природний газ не є причиною вибуху у будинку на Голосіївському проспекті, 70. На даний момент продовжуються слідчі дії щодо з'ясування обставин справи, але Національна поліція співробітників ПАТ "Київгаз" ще не опитувала. Надзвичайно важливо не тільки встановити, яка речовина стала причиною вибуху, але й виявити, кому і чому зручно приховувати дійсні причини смертей. З'ясувати дійсні причини вибуху можливо тільки після офіційного висновку експертів, який буде розроблено в рамках слідчих дій", – зауважили в компанії.

Як повідомляв 5.UA, 8 липня в Києві на проспекті Голосіївському, 70 у другому під’їзді триповерхової будівлі стався вибух. Унаслідок вибуху зруйнувано перекриття між другим і третім поверхом та покрівлю на площі орієнтовно 3600 кв.м.

У результаті надзвичайної ситуації загинуло двоє людей, шестеро постраждали.

Місцеві мешканці допускали, що причиною вибуху міг стати газ.

Вибух у Києві у житловому будинку - фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Безпрецендентні заходи безпеки": У Києві сьогодні виступає легендарний гурт Depeche Mode
Наступний матеріал
Кабмін затвердив концепцію розвитку сільських територій
Loading...

Мешканці зруйнованого будинку в Голосіївському районі матимуть першочергове право на нове житло – Кличко

На Київщині ДТП спровокувала вибух на АЗС, не обійшлося без жертв

КМДА надасть тимчасове житло постраждалим внаслідок вибуху у столичному будинку

У Києві стався потужний вибух - відео

Військова прокуратура розшукує очевидців теракту, в результаті якого загинув офіцер розвідки

Міноборони: В результаті вибуху Mercedes у столиці загинув керівник спецпідрозділу ГУР