news.liga.net

Відсьогодні на усіх станціях київського метро можна оплатити проїзд безконтактною карткою

Усі 52 станції Київського метрополітену тепер приймають безконтактні платежі.

Революційна технологія безконтактних оплат MasterCard тепер доступна на кожній станції столичної підземки, звітують у "Ощадбанку". Сьогодні Київський метрополітен у партнерстві з компанією MasterCard та АТ "Ощадбанк" офіційно оголосив про запуск системи прийому безконтактних розрахунків на 73 турнікетах усіх 52 станцій Київського метрополітену.

Щоб оплатити проїзд безконтактно, потрібно просто піднести до турнікета безконтактну платіжну картку MasterCard, з якої автоматично зніметься сума вартості поїздки. Це значно заощаджує час та зменшує черги, тому що непотрібно шукати суму "під розрахунок" для придбання жетонів або поповнювати проїзний квиток.

Українська столиця ще в червні 2015 року розпочала впровадження такої інновації й увійшла до п’ятірки міст (після Лондона, Санкт-Петербурга, Чикаго й Бухареста), де за проїзд у метро можна розраховуватись безконтактною карткою MasterCard або платіжним пристроєм прямо на турнікеті. Сьогодні, за 6 місяців після запуску в Київському метрополітені, ця технологія здобула неабияку популярність: щодня понад 7 тис. пасажирів оплачують проїзд безконтактними банківськими картками MasterCard і платіжними пристроями, кажуть в "Ощадбанку". Картку з безконтактною технологією оплати MasterCard можна оформити в одному з 17 банків-емітентів.

Ощадбанк

Нагадаємо, комунальне підприємство "Київський метрополітен" разом з компанією MasterCard і державним "Ощадбанком" почав запроваджувати прийом безконтактних платежів банківською картою під час сплати за проїзд у червні цього року.

Попередній матеріал
Яценюк звинуватив окремі фракції ВР у саботуванні ухвалення бюджету
Наступний матеріал
Яценюк про бюджет: Залишилося тільки одне – натискати на кнопки і голосувати
Теги:
Loading...