http://maxiwell83.livejournal.com/137947.html

В очікуванні масових акцій: від ранку перекрито вулиці в центрі Києва

Серед вимог учасників – створення антикорупційних судів, скасування депутатської недоторканності й ухвалення нового виборчого закону

Масштабна акція протесту запланована під стінами Верховної Ради. Її ініціювали низка політичних партій та громадських об'єднань, передає "5 канал".

Серед вимог учасників – створення антикорупційних судів, скасування депутатської недоторканності й ухвалення нового виборчого закону. Зазначається, що напередодні зібрання "Українська правда" опублікувала відкрите звернення політичних сил та депутатів до Президента та голови парламенту.

Йдеться, зокрема про необхідність внести до Ради проект закону "Про антикорупційні суди", який вже схвалила Венеціанська комісія. Також депутатів закликають проголосувати за законопроект "Про вибори народних депутатів України" та "Про внесення змін до Конституції України (у частині скасування депутатської недоторканності)". Відповідне звернення напередодні підписали близько 30 народних депутатів та представники громадських організацій – зокрема і "Демократичного Альянсу", Автомайдану і "Свободи". Свій підпис також поставив і лідер "Руху Нових Сил" Михеїл Саакашвілі.

Національна поліція посилила заходи безпеки у столиці. Від 6:00 ранку у середмісті Києва обмежили рух транспорту. Перекриють проїзд вулицею Грушевського – від перехрестя вул. Грушевського з Парковою дорогою до станції метро "Арсенальна"; Інститутською – від перехрестя вулиць Хрещатик та Інститутської – до Кловського узвозу. Також закриють Кловський узвіз до перехрестя з Мечникова і вулицю Липську – від перехрестя Грушевського та Липської до Інститутської. Також повністю буде перекрито рух на Лютеранській, Круглоуніверситетській, Городецького, Шовковичній та у провулку Кріпосному.

Разом з тим змінять маршрут автобуси №№ 24, 55 і 62. Подробиці щодо їх роботи можна прочитати на сайті КМДА.

Дивіться також фотогалерею:

Під будівлею Верховної Ради зібралося кілька тисяч мітингарів – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Шкіряк про затримання провокаторів у Києві: серед покупців зброї співробітник охорони Сакварелідзе
Наступний матеріал
"Не кіпішуйте": в АП пояснили перекриття урядового кварталу в столиці
Loading...