Університет харчових технологій
Університет харчових технологій http://vnz.org.ua

У центрі Києва загорілась лабораторія університету – рятували професора

На Володимирській вигорів цілий кабінет хімічної лабораторії

Надвечір середи, 27 вересня, у будівлі столичного Університету харчових технологій сталася пожежа. ВИШ розташований у середмісті Києва – на вулиці Володимирській. 

Близько 19:00 зайнялося на восьмому поверсі будівлі – там вигорів кабінет хімічної лабораторії, але вже за годину вогонь загасили, передає "5 канал".

"Дуже швидко виник дим. Чорний – їдкий дим, але заняття майже завершилися. Остання пара закінчилася і студенти - там кілька людей і кілька співробітників - залишили приміщення", - розповіла викладач Національного університету харчових технологій Галина Ашмаріна.

Урятувати вдалося 69-річного професора, який перебував поверхом вище від осередку займання і не встиг залишити будівлю. Після огляду медиків його відвезли додому, госпіталізації він не потребував.

"На момент прибуття перших підрозділів - з вікна восьмого поверху, як ви можете бачити, було відкрите полум'я, була загроза розповсюдження вогню на дев'ятий поверх. За попередньою інформацією, це була хімічна лабораторія. Було врятовано професора цього університету, 1948 року народження", - розповів Олександр Єлісєєв, помічник начальника зміни Оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС Києва. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Палав як факел": на набережній Києва згорів дебаркадер – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Жодного випадку детонації": МОУ прозвітувало про ситуацію в Калинівці станом на вечір
Наступний матеріал
ГПУ побоюється, що Лавринович втече з України