kmr.gov.ua

У столиці з'являться чотири нові сквери й парк

  Парк створять на Троєщині

  У Києві з'являться чотири нові сквери і парк. Відповідні рішення ухвалили депутати Київської міської ради на сьогоднішньому пленарному засіданні.

  Зокрема, депутати підтримали створення двох скверів у Шевченківському районі столиці. Перший розташований між будинками №21 та №23 на вул. Салютній. Орієнтовна площа зазначеної земельної ділянки 0,26 га. Інший розташується між будинками №№ 5, 7, 9, 11-А, 13-А на вул. Блюхера та №24 вул. Академіка Туполєва (орієнтовна площа скверу 0,6 га).

  Також депутати надали статус скверу земельній ділянці на вул. Ямській між будинками №54 та №56 у Голосіївському районі. Ділянка має площу 0,15 га.

  Окрім того, статус скверу отримає ще одна земельна ділянка в Дніпровському районі, розташована за адресою просп. Юрія Гагаріна, 15-А (площа – 0,44 га).

  У прес-службі Київради зазначили, що "проекти рішень мають на меті благоустрій, збереження зелених насаджень та озеленення зазначених земельних ділянок у відповідності до вимог мешканців прилеглих будинків".

  Крім того, на сьогоднішньому пленарному засіданні депутати надали статус парку з водними об'єктами земельній ділянці вздовж просп. Генерала Ватутіна між просп. Володимира Маяковського та вул. Оноре де Бальзака. Загадана ділянка розміщена в Деснянському районі та має площу 13 га. Автор цього рішення, депутат Київради Ганна Старостенко, зазначила, що мешканці Троєщини неодноразово зверталися до районної та міської влади з проханням надати цій території статус парку та захистити від забудови. За облаштування новостворених скверів і парку відповідатиме "Київзеленбуд".

  Попередній матеріал
  Сейм Латвії засудив вирок Савченко, бо він "заснований на сфальсифікованих доказах"
  Наступний матеріал
  Сербського "радикала" Шешеля виправдали за всіма пунктами обвинувачення
  Loading...