kiev.klichko.org

У столиці відкрили оновлений паркан Ботсаду ім. Фоміна

Київський міський голова Віталій Кличко проінспектував, як відновили паркан вздовж ботанічного саду ім. Фоміна на бульварі Шевченка.

Про це повідомляє прес-служба політика. Реконструкція огорожі здійснювалася за рахунок меценатів, які відгукнулися на ініціативу Кличка. 

"До Дня міста ми презентуємо сьогодні ще один подарунок, до створення якого долучилися небайдужі кияни. Я звернувся до меценатів, які, незважаючи на складну економічну ситуацію, виділили кошти. З миру по нитці - і у Ботсаду новий паркан. Я вдячний тим людям, яким не байдуже, як виглядає їхнє місто. Ми разом зібрали 7 млн грн і 1 млн грн дав університет Шевченка, та відновили паркан, якому більше 100 років і який був у жахливому стані", - сказав Кличко.

Міський голова зазначив, що паркан перебуває на балансі Національного університету ім. Тараса Шевченка, але у вишу не було коштів самостійно відновити її. Таким чином міська влада вирішила проявити ініціативу.

Кличко також сказав, що на сьогодні відновлена частина огорожі вздовж Ботанічного саду на бульварі Шевченка, яка перебувала у найгіршому стані. Водночас наступним завданням є оновлення всього паркану навколо Ботсаду Фоміна. Тож, міський голова закликав киян долучатися до подальшої реконструкції огорожі.

"Ми крок за кроком змінюємо наше місто. Робимо все, щоб Київ був комфортним і гарним. Такими от маленькими мазками виписується велика картина європейського міста" - наголосив Кличко.

Проректор Київського національного університету ім. Шевченка Ігор Лютий подякував міському голові від імені студентів і керівництва вишу за допомогу в оновленні огорожі. Також під час інспекції Віталій Кличко зателефонував очільнику столичного главку Олександру Терещуку з проханням, щоби правоохоронці слідкували аби біля станції метро "Університет" і вздовж бульвару Шевченка не було стихійної торгівлі.

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Українка здобула перемогу в Чемпіонаті Європи з шахів
Наступний матеріал
Останній день весни в Україні буде дощовим

Квартплата у столиці підвищуватися не буде - Кличко

Кличко назвав ЖЕКи "головним болем для киян"

На місці скандального будівництва на Осокорках створять сквер - Кличко

У Києві залишиться безкоштовний проїзд для пільгових категорій населення - Кличко