hmarochos.kiev.ua

У Сквері Небесної сотні планують побудувати офісний центр – активістка

  Барельєф Сергія Нігояна власники землі готові "перенести" в інше, "більш пристойне місце"

  Власники земельної ділянки, на якій розташований Сквер Небесної сотні (вул. Михайлівська 24-26), планують збудувати тут офісний центр. Про це вони заявили 18 лютого на зустрічі робочої групи щодо Скверу Небесної сотні в КМДА, повідомляє на своїй Facebook-сторінці  Женя Кулеба, координатор створення Скверу Небесної сотні та керівник ГО Місто-сад.

  "Ці представники власника (зятя Черновецького Супруненка) звинуватили нас у рейдерстві:)) і озвучили свою позицію:

  - нинішній Сквер Небесної сотні - недостойна присвята героям, вони знають як зробити краще;

  - вони готові перенести (!!!) барельєф Сергія Нігояна в інше "більш пристойне місце";

  - вони планують побудувати офісний центр у Сквері;

  - вони пропонують виділити в офісному центрі, побудованому у Сквері Небесної сотні, приміщення під музей;

  - вони не готові домовитися про адекватну компенсацію;

  - вони заявили про готовність подавати позови про максимальні компенсації", - написала Кулеба.

  Водночас представники робочої групи назвали представникам власника землі можливі наслідки будівництва офісу у Сквері Небесної сотні та руйнування портрету Сергія Нігояна:

  "- масові протести;

  - відкрите протистояння;

  - удар по авторитету менеджменту міста, країни (нагадаю, що Кличко - мер перед виборами анонсував, що повернув Сквер громаді, Президент Петро Порошенко відкривав барельєф Сергія Нігояна)", - мовиться в дописі.

  Активісти запропонували розглянути можливість дарування ділянки Скверу громаді й вказали, що варіанти вирішення питання в судовому порядку, компенсації від міста (відповідно до рішення суду), виділення альтернативної ділянки також є прийнятними.

  За словами Жені Кулеби, представники від міста вислухали всі сторони і зафіксували озвучені шляхи розв'язання конфлікту.

  "Мене пригнітили агресія і цинізм представників власника. Їм потрібна ця ділянка і вони, схоже, ні перед чим не зупиняться",  написала вона і додала: "Після пожежі в будинку я тепер боюся за своє життя. Тому все описуватиму детально, публічно і прозоро. Також наполягатиму, щоб наступні такі зустрічі проходили в присутності ЗМІ".

  Нагадаємо, у травні минулого року столичний голова Віталій Кличко заявив, що у сквері Небесної сотні на вулиці Михайлівській, який облаштували власними зусиллями місцеві жителі та волонтери, нічого будувати не будуть. У вересні екологічна комісія Київради погодила надання Скверу Небесної Сотні офіційного статусу.

  Попередній матеріал
  Росія продовжує стягувати озброєння, бойову техніку і військових в Антрацит та Донецьк - розвідка
  Наступний матеріал
  Західні партнери занепокоєні ситуацією з транзитом російських фур через Україну -Томбінський
  Loading...