Джон Маккейн
Джон Маккейн kmr.gov.ua

У Київраді підтримали перейменування вулиці на честь Маккейна

Фракція "Солідарність" звернулася до міського голови з проханням дозволити, у правилах винятку, в найкоротші терміни перейменувати вулицю на честь американського сенатора

Депутати фракції "Солідарність" у Київській міській раді звернулися до чільника міста Віталія Кличка з проханням підтримати ініціативу Президента щодо перейменування столичної вулиці на честь американського сенатора Джона Маккейна. Про це повідомив заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів, передає прес-служба Київради.

"Президент пропонує перейменувати вулицю Івана Кудрі, що у Печерському районі міста, на честь Джона Маккейна. Саме цій вулиці пропонується дати нове ім'я, адже Кудря був радянським розвідником і керівником підпільної розвідувально-диверсійної групи в Києві під час Другої світової війни. Його головним завданням була боротьба з українськими націоналістами. Переконаний, що депутатський корпус буде єдиним у цьому питанні, адже сенатор був справжнім другом українського народу. Саме Маккейн стояв з нами пліч-о-пліч на Майдані під час Революції Гідності. Він неодноразово бував на фронті й активно відстоював інтереси України та підтримував наше прагнення жити в сучасній, демократичній державі", – наголосив Прокопів.

З його слів, ініціативу підтримують і жителі Києва. На сайті міської влади уже зареєстровано понад 10 різних петицій з вимогою увіковічнити ім'я Маккейна, назвавши одну зі столичних вулиць на його честь. Тож депутати звернулися до Віталія Кличка з ініціативою забезпечити належну процедуру та дозволити, у правилах винятку, в найкоротші терміни перейменувати вулицю.

"Київрада проситиме дозволити назвати ім'ям Джона Маккейна вулицю Івана Кудрі. Столиця має вшанувати найбільш завзятого лобіста інтересів України у світі, який був поруч з нами у найважчі моменти історії", – резюмував чиновник.

Пам'ять сенатора Маккейна: українці несуть квіти до посольства США у Києві – ФОТО

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Друга "ракетка" України Цуренко вперше вийшла до 1/4 фіналу US Open
Наступний матеріал
Рада ухвалила закон про подолання інтернет-піратства: що має змінитися
Loading...

Пауер: Розміщення Порошенка біля генсека НАТО – це послання від Маккейна

У Вашингтоні попрощалися із сенатором Джоном Маккейном

Порошенко поїхав у США на прощання із сенатором Маккейном

Прощання з підтекстом: як Маккейн востаннє потролить Путіна на своїх похоронах

Трамп таки вшанував пам'ять сенатора Маккейна: доручив приспустити прапори

"Руйнуйте стіни, не ховайтеся за ними": оприлюднили останнє звернення сенатора Маккейна