У Київраді назвали кількість незаконних забудов у столиці

  Забудовники часто не дотримується норм чинного законодавства

  У столиці ведуться будівельні роботи на близько 2 тисячах майданчиків, при цьому більше 200 з них – незаконні. Такі дані Центру моніторингу забудови Києва. Про це заявив депутат Київради Владислав Михайленко, повідомляє прес-служба фракції "Солідарність".

  За його словами, серед самобудів не лише житлові приміщення, а й паркувальні майданчики, гаражі, заклади харчування і навіть торговельно-складські приміщення. Причин виникнення незаконних забудов кілька.

  "По-перше, бізнес часто-густо не дотримується норм чинного законодавства. Роботи проводяться без встановленого дозволу або без належно затвердженого проекту. Бувають випадки, коли ніби і всі документи є, однак замість планового спортивного комплексу виростає висотка. І ще один варіант махінації – це коли замість задокументованих 16 поверхів зводять 24", – зазначив Михайленко.

  Водночас він наголосив, що упродовж останніх років, кількість незаконних забудов практично не збільшується. Більше того, місто почало зносити незаконні об’єкти.

  Крім того, уже створено Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю Києва, якому мають передати функції ревізора за містобудівною діяльністю у столиці.

  Нагадаємо, Київський апеляційний суд визнав правомірними дії Державної архітектурно-будівельної інспекції України (ДАБІ), яка наклала штраф у розмірі понад 1 млн грн за самочинне будівництво по вул. Українській, 6 в Шевченківському районі столиці. 

  Попередній матеріал
  Окупанти масово порушують угоди про відведення техніки і стягують сили до лінії фронту - розвідка
  Наступний матеріал
  Сонячний літак Solar Impulse 2 приземлився у Нью-Йорку

  У Київській мерії розповіли, що роблять, щоб допомогти киянам вижити з новими тарифами на компослуги

  Стало відомо, скільки мільярдів Київ витратить на субсидії

  У Київ на "Марш рівності" прибудуть депутати Європарламенту

  На Київщині поліція спіймала на гарячому серійних крадіїв