Facebook / \"Київпастранс\"

У Києві з'явилися три "розумні" зупинки з Wi-Fi та розетками (фото)

З проспекту Перемоги стартував проект осучаснення зупинок громадського транспорту в столиці.

У Києві на площі Перемоги запрацювали три "розумні зупинки". Вони мають сучасний дизайн, обладнані розетками для підзарядки мобільного телефону та безкоштовним Wi-Fi. На табло пасажири можуть відстежувати номер і час прибуття маршруту, схеми та розклад маршрутів. У Київській міській державній адміністрації заявляють, що це початковий етап втілення проекту. Поступово такі зупинки встановлять всюди у столиці.

Крім того, у КМДА звітують про введення в експлуатацію нового трамвайного переїзду на проспекті Перемоги. "Це перший переїзд у місті, виконаний за новітньою технологією. Поступово ми замінимо переїзди ще на 59 ділянках. Відповідні роботи дозволяють зменшити транспортне навантаження, підвищують рівень безпеки автомобілістів", - запевнив перший заступник голови КМДА Ігор Ніконов.

Новітня технологія полягає у влаштуванні на трамвайних коліях суцільного покриття із великогабаритних залізобетонних плит. На них на одному рівні з покриттям дороги вмонтовуються рейки трамвайної колії. Таким чином трамвайне полотно вирівнюється за висотою з прилеглим покриттям проїжджої частини вулиці. Термін служби такої конструкції становить 20-25 років (до граничного зносу рейок) і вона майже не потребує поточного обслуговування.

У КМДА обіцяють, що наступними вулицями, на яких оновлять трамвайні переїзди стануть Дмитрівська та Глибочицька.

/
/
/
/
/
/
/

Як повідомляв 5.ua, 10 жовтня київський міський голова Віталій Кличко презентував новий польський трамвай виробництва компанії Pesa, який прибув до Києва. Після проходження випробувань він вийде на маршрут. 

Попередній матеріал
Саакашвілі: Керівника відділу тарифів Одеської митниці затримали при отриманні великого хабара
Наступний матеріал
У Рівному відкрили меморіал пам'яті загиблим Героям