КМДА 5.ua

У Києві збудують 9 підземних паркінгів

  Міська влада розглядає питання паркування авто комплексно.

  Столична влада вивчає можливість побудови підземних паркінгів під Європейською, Солом’янською, Дарницькою, Львівською, Вокзальною, Либідською, Лук’янівською, Михайлівською площами та площею Перемоги. Про це заявив заступник голови КМДА Олександр Спасибко, повідомляє прес-служба міської влади.

  "Ми розглядаємо можливість побудови підземних паркінгів на площах: Європейській, Перемоги, Солом’янській, Дарницькій, Львівській, Вокзальній, Либідській, Лук’янівській. У цей перелік входить і Михайлівська площа", – розповів він.

  Спасибко зазначив, що у випадку з Михайлівською площею, наразі мова йде лише про вивчення можливості облаштування там паркінгу.

  "Після того, як ми отримаємо всі науково-вишукувальні дані від ЮНЕСКО, Міністерства культури України, археологів, інженерів, геологів, гідрогеологів, інших фахівців з будівництва підземних споруд в умовах щільної міської забудови, можна буде вести подальші розмови щодо можливості розробки проекту, не кажучи вже про будівництво", – зауважив Спасибко.

  Він додав, що, якщо висновки експертів будуть позитивні, то питання будівництва підземного паркінгу на Михайлівській площі пройде "широке громадське обговорення".

  Спасибко запевнив, що міська влада розглядає питання паркування авто комплексно.

  Попередній матеріал
  У Чернігові сотні людей прийшли попрощатися із офіцером ЗСУ
  Наступний матеріал
  На Сумщині затримали посадовця за розкрадання лісу
  Теги:
  Loading...

  Київське метро змінить режим роботи на свята

  Київський суд заборонив продаж землі під сквером Небесної Сотні

  Київ готується до вшанування 30 роковин аварії на Чорнобильській АЕС

  На Волині активісти перекрили трасу Київ-Ковель-Ягодин

  На Київщині вночі невідомі напали на поліцейських

  Київрада хоче заборонити продаж алкоголю в столиці у нічний час