КМДА
КМДА 5.ua

У Києві вдруге оголосять конкурс на посаду головного архітектора міста

  Раніше у КМДА планували обрати головного архітектора столиці до 27 травня

  Конкурс на посаду головного архітектора Києва буде оголошено заново. Про це повідомила повідомила член конкурсної комісії на директора департаменту містобудування Київської міської державної адміністрації – головного архітектора Києва Оксана Величко у Facebook.

  "Конкурсна комісія з обрання головного архітектора міста припинила своє існування. І ... перетворилася на робочу групу, метою якої буде напрацювати рекомендації для нової комісії, ініціювати розділення посад: головний урбаніст (заступник мера) та директор департаменту, напрацювати необхідні зміни до законодавства, які сприятимуть більш прозорій роботі галузі в цілому", – написала вона.

  "На сьогодні ще очікується від Кабміну порядок залучення громадськості до конкурсної комісії на Б категорію держслужбовців. Одразу після погодження буде оголошення про залучення громадськості (1 міс), її відбір у комісію і, сподіваюся, новий старт", – наголосила Величко.

  Водночас, як повідомив керівник конкурсної комісії Олександр Спасибко, наразі вже окреслено, як працюватиме робоча група.

  "Будуть отримані нормативно-правові акти від Нацдержслужби, на засіданнях робочої групи обговорено та затверджено весь перелік робочих питань від функціоналу посади, вимог до кандидатів і до графіку проведення конкурсу, створено нові правила і процедури", – повідомив він у facebook.

  Чиновник наголосив, що проведення конкурсу на вакантну посаду має відбутися відповідно до нового закону "Про державну службу", що вступив в силу з 1 травня.

  "Орієнтовно з 10 червня можемо оголошувати відкритим процес залучення та відбору громадськості до конкурсної комісії. Буде створено нову конкурсну комісію та оголошено новий конкурс. Сам конкурс буде тривати близько двох місяців", – додав Спасибко.

  Нагадаємо, раніше у КМДА наголосили, що  мають намір розділити посаду на головного урбаніста та керівника департаменту містобудування. Головний архітектор столиці мав бути обраний до Дня Києва. Про це заявив міський голова Києва Віталій Кличко,

  Попередній матеріал
  Біля Авдіївки з'явилися 8 російських "Уралів" із боєприпасами до гранатометів та танків
  Наступний матеріал
  Вирок російським ГРУшникам набув чинності
  Теги:
  Loading...