Київрада перейменувала Московський проспект на Степана Бандери

За рішення проголосували 87 з 97 зареєстрованих депутатів

Проспект Московський у Києві перейменовано на Степана Бандери. Відповідне рішення було прийнято сьогодні на засіданні Київради. За нього проголосували 87 з 97 зареєстрованих депутатів, передає УНІАН.

Проект рішення був поданий на розгляд як невідкладний і внесений до порядку денного за ініціативи Київського міського голови. За словами заступника міського голови – секретаря Київради Володимира Прокопіва, документ включає перейменування загалом двох проспектів та п’яти вулиць.

Водночас при погодженні документу під час процедури його підготовки до розгляду на засіданні проект отримав зауваження, що стосуються двох з семи пунктів перейменувань. Зважаючи на це, Прокопів запропонував голосувати за проект без двох відповідних пунктів. Таким чином, було знято питання перейменування проспекту Генерала Ватутіна, який передбачалось назвати на честь Романа Шухевича, а також вулиці Ванди Василевської – у Всеволода Змієнка.

Відповідно до прийнятого сьогодні рішення, нові назви отримали: вулиця Кутузова – тепер це вулиця Генерала Алмазова, провулок Кутузова - провулок Євгена Гуцала, вулиця Баумана – вулиця Януша Корчака, вулиця Суворова – тепер вулиця Михайла Омеляновича-Павленка.

Попередній матеріал
Бойовики жорстоко побили свого командира через помилковий обстріл своїх позицій
Наступний матеріал
Джон Керрі прибув в Україну та зустрівся з Петром Порошенком

ГУР: до Новоазовська прибув "шанований у Кремлі" генерал-лейтенант ЗС Росії

Лисенко: Мінометні обстріли з боку окупантів відбулися в усіх гарячих точках

Візит до Києва Керрі є продовженням стратегічного діалогу України зі США – Климпуш-Цинцадзе

У Слов'янську СБУ затримала газовика-хабарника, що допомагав сепаратистам