Військовий парад з нагоди 25-ї річниці незалежності України – парад техніки 5 канал

У Києві до 26-ї річниці Незалежності відбудеться військовий парад – указ

  Крім того, передбачена церемонія покладання квітів до пам'ятників та меморіалів загиблим учасникам Революції Гідності та учасникам АТО

  Президент України Петро Порошенко доручив Кабміну затвердити та забезпечити проведення урочистих заходів до річниці Дня незалежності. Про це йдеться в указі Президента України "Про відзначення 26-ї річниці незалежності України". 

  Як стало відомо,  планом заходів передбачено урочисте підняття стяга у різних містах країни. Це має відбутися 23 серпня 2017 року, у День державного прапора України.

  А вже 24 серпня 2017 року, у День незалежності України, у центрі столиці на Хрещатику та Майдані Незалежності відбудеться парад військ.

  Крім того, на День незалежності мають пройти церемонії покладання квітів до пам'ятників, місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України, загиблих учасників Революції Гідності та учасників АТО в Києві та інших населених пунктах країни.

  "Міністерству внутрішніх справ України, Нацполіції України, Службі безпеки України, обласним, Київській міській державним адміністраціям ужити заходів із забезпечення громадського порядку та безпеки громадян під час проведення заходів з нагоди Дня державного прапора України та 26-ї річниці незалежності України", - йдеться в указі Президента.

  Також Президент України Петро Порошенко пропонує звернутися до релігійних організацій з пропозицією провести 24 серпня 2017 року молебні за Україну.

  Попередній матеріал
  Екс-співробітник СБУ, який фігурує у справі Шеремета, з'явився на допит в поліцію – ЗМІ
  Наступний матеріал
  Де народні депутати будуть шукати голоси для ключових кадрових призначень і невідкладних реформ - "Час. Підсумки дня"
  Loading...