gorodkiev.com.ua

У Києві четверо дітей захворіли на вірусний гепатит А у дитсадку

  У чотирьох п’ятирічних дітей, які відвідували один і той же київський дитячий садок, виявили небезпечну хворобу.

  Як повідомили у понеділок в Деснянському міжрайонному управлінні Держсанепідслужби в м. Києві, троє хворих вже госпіталізовані.

  Всі четверо відвідували старшу групу дошкільного навчального закладу №672 у Дніпровському районі м. Києва, на вул. Кибальчича, 17.

  У СЕС повідомляють, що загалом за дев’ять місяців поточного року в Києві зареєстровано 246 випадків захворювання на вірусний гепатит А, що на 23,2% вище за показник аналогічного періоду минулого року (195 випадків).

  "Близько 70% усіх хворих на гепатит А зареєстровано в Дарницькому, Деснянському та Дніпровському районах столиці", - зазначив головний санітарний лікар Києва Олег Рубан і додав, що СЕС може констатувати, що цього року захворюваність зросла серед усіх вікових груп і контингентів.

  У дитсадку №672 вже провели перевірку і взяли проби води та 40 змивів з об'єктів навколишнього середовища на контроль поточної дезінфекції у приміщеннях старшої садової групи та харчоблоку.

  "За результатами проведених лабораторних досліджень бактерій групи кишкової палички в змивах не виявлено. У закладі двічі проведено дезінфекцію на об'єкті. За контактними дітьми і працівниками ДНЗ №672 організовано медичний нагляд інфекціоністом та педіатром", - повідомляють у СЕС.

  Гепатит А - хвороба печінки, яку викликає вірус, що поширюється в основному при споживанні харчових продуктів або води, забруднених фекаліями інфікованої людини. Хвороба тісно пов'язана з відсутністю безпечної води, неналежною санітарією та поганою особистою гігієною.

  На відміну від гепатиту В і С інфікування гепатитом А не призводить до розвитку хронічної хвороби печінки і рідко закінчується смертельним результатом, але може викликати симптоми, що ослаблюють здоров'я.

  Вірус також може передаватися при тісному фізичному контакті з інфікованою людиною. Випадкові контакти людей не призводять до передачі вірусу. Інкубаційний період гепатиту А зазвичай триває 14-28 днів.

  Попередній матеріал
  Проміжний етап: Словенія не може впоратися з навалою біженців
  Наступний матеріал
  S&P підвищило рейтинг України
  Теги:
  Loading...