kievcity.gov.ua

У КМДА показали ескізи реконструкції Шулявського шляхопроводу

У столиці працюють над проектом реконструювання Шулявського шляхопроводу.

Департамент містобудування та архітектури замовив техніко-економічне обґрунтування реконструкції транспортної розв'язки на перетині проспекту Перемоги та вулиць Гетьмана та Довженка. Як повідомляють у прес-службі КМДА, за результатами відкритих торгів розробником першої стадії проектування став ПАТ "Київсоюзшляхпроект", що має розробити проект трирівневої транспортної розв'язки з реверсним розподільним кільцем.

kievcity.gov.ua

Потреба в реконструюванні виникла через аварійний стан Шулявського шляхопроводу – після низки пожеж він частково втратив несучу спроможність, а також є надзвичайно перевантаженим.

У КМДА зазначають, що попередній проект реконструкції, який у 2010 році розробив інститут "Київдормістпроект", не відповідає повною мірою висунутим вимогам. "Проект не вирішує питання збільшення пропускної спроможності вузла та потребує додаткових земельних ресурсів під будівництво третього лівоповоротного з'їзду, для чого передбачалось знесення п'ятого цеху заводу "Більшовик", - йдеться в повідомленні.

kievcity.gov.ua

Шулявська транспортна розв'язка сьогодні пропускає трохи менше 13 тисяч автомобілів за годину. Результати транспортного моделювання та натурного експерименту показали, що трирівнева транспортна розв'язка пропускатиме майже вдвічі більше – до 21 тис. автомобілів за годину. Вона також враховуватиме потреби велосипедистів, а пішохідні й транспортні потоки будуть повністю розведені на різних рівнях.

kievcity.gov.ua

У КМДА також звітують, що під час розробки проекту Шулявської транспортної розв'язки широко застосовується сучасна наукова методологія та програмне забезпечення для транспортного моделювання.

Нагадаємо, у Києві презентували проект Плану сталого енергетичного розвитку на 15 років.

Попередній матеріал
У листопаді ВР має проголосувати за останні закони, необхідні для введення безвізового режиму – Президент
Наступний матеріал
Вибори в Україні відбулися спокійно і відповідали міжнародним стандартам - ENEMO
Теги:
Loading...