Анатолій Гриценко
Анатолій Гриценко відкриті джерела

У Гриценка виявили чимало нерухомості, записаної на дружину

Серед іншого – елітний будинок у Конча-Заспі з баскетбольним майданчиком та видом на затоку

В Інтернеті з'явилося відео журналістського розслідування, в якому автори показали маєток Анатолія Гриценка у Конча-Заспі. Вартість нерухомості – щонайменше 10 мільйонів гривень. Також у реєстрі нерухомості в родини Гриценка виявилося ще чотири квартири у середмісті Києва. Всі квартири та маєтки записані на дружину Анатолія Гриценка – Юлію Мостову, передає Голос

Як стало відомо, маєток, в якому проживає очільник партії "Громадянська позиція", розташований на березі затоки Дніпра – у так званій Великій дамбі. У цій же частині селища нерухомістю володіють Ринат Ахметов, Сергій Льовочкін, Вадим Новінський та інші. Ділянка Гриценка межує з сосновим лісом та має свій вихід до затоки. При цьому, паркан маєтностей політика тягнеться до самої води, тоді як закон забороняє будівництво парканів на відстані ближче 50 метрів до води. 

Будинки Гриценка
/
Будинки Гриценка
Будинки Гриценка
/
Будинки Гриценка
Будинки Гриценка
/
Будинки Гриценка

Загальна площа маєтку Гриценка - 347,8 кв. м. Він розташований на території у 50 соток. Вдома у політика є свій баскетбольний майданчик, озеро з декоративним мостом, відкрита альтанка та ігровий будинок для дочки політика Анни.

Сам Гриценко від нерухомості не відхрещується, а маєток із земельною ділянкою в елітному селищі називає "дачею".

Утім, раніше Гриценка підозрювали в корупційних схемах на посту чільника Міноборони, а громадськість неодноразово звертала увагу правоохоронців на корупційну діяльність лідера партії "Громадянська позиція". Так, рік тому випуск програми "Наші гроші" став приводом для звернення групи депутатів до НАБУ. Вони вимагали провести слідство стосовно злочинів Міноборони часів міністра Анатолія Гриценка.

Тепер відповідні органи мають відповісти на запитання, за які кошти придбано усе нерухоме майно політика.

Попередній матеріал
"Психічні відхилення, наркотики": названо основні версії стрілянини в міськраді Харкова
Наступний матеріал
Нічне бачення та GPS-навігація: у Києві продемонстрували модернізовані танки Т-64БВ – фото
Теги: