Столичний метрополітен розробив мобільний додаток для неповносправних

  Навігатор розраховує час поїздки від однієї станції до іншої, показує, де є пандуси для людей на візках, скільки ескалаторів трапляється на шляху і чи можна скористатися ліфтом.

  Додаток розробляло державне Агентство США з міжнародного розвитку. Вартість ресурсу становить $8 тис. Громадські організації, які опікуються проблемами переміщення неповносправних, заявляють, що київська підземка абсолютно не адаптована для незрячих та візочників. Обмежувальні смуги на деяких станціях стерлися, якісних пандусів не вистачає, частина підйомників та ескалаторів не працює. У метрополітені на таке відповідають, що грошей на це не вистачає.

  Як ми уже повідомляли раніше, комунальне підприємство "Київський метрополітен" разом з компанією MasterCard і державним Ощадбанком запровадив прийом безконтактних платежів банківською картою під час сплати за проїзд. Відтепер, для того, аби сплатити за проїзд, можна просто піднести свою безконтактну банківську картку MasterCard до турнікета. З картки автоматично буде знята сума, що відповідає вартості проїзду.

  Попередній матеріал
  СБУ затримала одного з ватажків "МГБ ДНР"
  Наступний матеріал
  СБУ затримала на Донеччині міліціонера-зрадника