Олександр Щоголєв

Справа екс-голови київського СБУ: скільки ще вивчатимуть свідчення потерпілих

У залі суду самого обвинуваченого не було – він брав участь у засіданні в режимі відеоконференції

Ще двох свідків у справі Олександра Щоголєва заслухали в Шевченківському суді. Нагадаємо, екс-голові київського СБУ закидають силовий розгін учасників Революції Гідності.

У залі суду самого обвинуваченого не було, він брав участь у засіданні в режимі відеоконференції. Потерпілі розповідали хронологію подій розгону, докладно описували, як їх били. Адвокат відповідав – працівники СБУ участі у побитті не брали.

"Ми встановили які саме дії, які саме накази і кому віддавав сьогоднішній обвинувачуваний. Відповідно, саме це йому й інкримінується. Ми вважаємо, що зібрали достатньо обґрунтовану доказову базу, щоб за результатами вивчення судом всіх наших доказів довести вину обвинуваченого", – наголосив прокурор Олександр Супрун.

Своєю чергою, адвокат Кирило Легких запевняє: "Жодний з допитаних потерпілих про Олександра Щоголєва взагалі не говорить. Тому достатньо чи недостатньо… Ця доказова база поки що навіть не свідчить про його причетність до цих подій. Динаміка буде така, що десь п'ять, може, сім років, ми досліджуватимемо показання потерпілих та свідків".

Йдеться про події 18-19 лютого 2014-го року. Тоді почалася пожежа у Будинку профспілок – десятеро людей загинули і 124 були поранені. Прокурори запевняють, що саме за наказом Олександра Щоголєва була проведена антитерористична операція у середмісті столиці.

Дивіться також фотогалерею:

Пам'яті початку Революції: Президент вшанував Героїв Небесної Сотні - фото

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Мовні квоти на радіо: у Нацраді розповіли про вражаючі результати за рік
Наступний матеріал
Обережно, біткойн: експерт дав поради українцям щодо інвестування в криптовалюти