Сльозогінний газ і "тітушки": Масова бійка під Будинком профспілок

Користувачі соцмережі повідомляють, що є затримані

У середмісті Києва МАФовики-протестувальники побилися з представниками профсоюзів. Про таке на своїй сторінці у Facebook повідомив радник мера Києва Віталія Кличка з питань благоустрою Дмитро Білоцерківець. 

За його словами, МАФовики з мітингу вирушили під профспілки, їх мета зупинити демонтаж двох незаконних поверхів над профспілками.

"Там зав'язалося протистояння між представниками профспілок і МАФовиками, які за гроші вирішили допомогти забудовнику Балабану. Зносять паркан... Поліція підтвердила, що забезпечить процес демонтажу, а знесені секції будуть встановлені повторно", – написав Білоцерковець.

/
/
/
/

Раніше сьогодні він також повідомив, що власники МАФів прийшли до КМДА, на "черговий мітинг" з вимогою "до міста і депутатів Київради, як і раніше, заборонити демонтаж МАФів, не забороняти продаж алкоголю".

"Загрози сипляться у стилі "бариг" про те, що будуть відстоювати МАФи зі зброєю в руках, відповідальних за демонтажі викрадати і садити в підвали (прозвучало, що адреси всіх знають), оголошують місту війну і в такому стилі...", – написав Білоцерковець.

"Дорогі" мафовикі мережевики, прокурори епохи Януковича і представники колишніх міськадміністрацій, ви нас не залякаєте, робота буде продовжена. Списки на демонтаж опубліковані, ви маєте право самі забрати свої конструкції і відвезти їх з міста, якщо це не зробите, то не дивуйтеся демонтажу екскаваторами і розбіркам конструкцій", – підсумував радник Кличка.

За його словами, за приблизними підрахунками незаконні МАФи приносять мережевикам на сьогодні близько 30 млн грн на місяць.

Як повідомляв 5.ua, сьогодні у Києві вимагають закриття скандального кафе "Каратєль" у Будинку профспілок. Розпочався демонтаж верхніх поверхів. Нагадаємо, раніше голова Києва Віталій Кличко заявив, що ніяких дозволів на розміщення кафе біля Будинку профспілок КМДА не давала

Попередній матеріал
Речник АП: За добу поранено шістьох військовослужбовців, один боєць загинув
Наступний матеріал
НАБУ оприлюднило стенограми телефонних розмов прокурора АТО

Гройсман знайшов спільну мову з профспілками щодо підвищення тарифів для населення

У Києві демонтують надбудову з Будинку профспілок за 200 тис. грн

На якій стадії перебуває реконструкція Будинку профспілок

У Будинку профспілок можуть створити музей Майдану