tyachiv.com.ua

Російське посольство в Києві охоронятиме 1,5 тисячі поліцейських

  Нацполіція постійно здійснює моніторинг оперативної ситуації

  Українські правоохоронці вживатимуть усіх заходів для забезпечення безпеки і недопущення будь-яких інцидентів біля російських диппредставництв у день виборів до Держдуми РФ. Про це повідомив директор департаменту комунікації Нацполіціі Ярослав Тракало, передає "Інтерфакс-Україна".

  "До забезпечення правопорядку біля посольства РФ в Києві і консульств у Львові, Одесі та Харкові в день виборів до Держдуми буде залучено достатньо правоохоронців", - сказав він.

  Загальна кількість правоохоронців, які будуть залучені до забезпечення правопорядку в день виборів, складе 1,5 тисячі осіб, включаючи військовослужбовців Нацгвардії і поліцейських.

  При цьому він пояснив, що військовослужбовці Нацгвардії, які забезпечують охорону дипломатичних установ, працюють в штатному режимі.

  Він запевнив, що правоохоронці вживатимуть всіх заходів для недопущення будь-яких інцидентів і провокацій. Він також звернув увагу на те, що правопорядок буде забезпечуватися тільки на українських територіях, які прилягають до диппредставництв.

  За словами Тракало, сформовані резерви, які можуть бути задіяні у разі виникнення позаштатних ситуацій.
  "Поліція знаходиться поза політикою. Наша основна задача - не допустити провокацій, заворушень чи терористичних актів. Ми дотримуємося міжнародного права і забезпечуємо охорону диппредставництв і правопорядок", - підкреслив він.

  Також Тракало додав, що Нацполіція постійно здійснює моніторинг оперативної ситуації. "На особливому контролі перебуває можливе проведення акцій громадськості біля дипломатичних установ. Якщо такі будуть проводитися, то з їх організаторами проведуть роз'яснювальну роботу.

  Нагадаємо, 17 вересня близько першої години ночі група невідомих людей атакувала російське посольство. Вони запустили в будівлю петарди і салюти, які падають з сильним шумом і місцями спричиняють загоряння. Нацгвардійці, які охороняють посольство розповіли, що до будівлі підійшло близько 20 осіб. Поставили феєрверки і влаштували "залп". 

  Попередній матеріал
  Порошенко: З полону звільнили українців Жемчугова і Супруна
  Наступний матеріал
  Кращі зразки авіатехніки: У Києві стартував Ukraine Avia Fest

  У Львові кіберполіція затримала шахраїв, які підробляли закордонні паспорти та шенгенські візи

  "Туристи" намагались вивезти з АТО зброю, призначену для масового знищення танків – поліція

  Мін'юст та Нацполіція підписали Меморандум про співпрацю щодо протидії рейдерству

  Поліція затримала "столичного стрілка", який поцілив чоловіка у лікарні