Олена Новікова
Олена Новікова 5 канал

Рекордсменка на велосипеді: як українка здобула 11 тріумфів в Італії

Оксана Новікова встановила 11 міжнародних рекордів в Італії та два національних - вже у Києві на велотреці

Українська спортсменка Олена Новікова встановила одразу два рекорди на київському відкритому велотреку. Про це повідомляє "5 канал". 

Спочатку вона проїхала за годину понад 36 кілометрів, потім - за дві години і 48 хвилин подолала сотню кілометрів. Обидва досягнення зафіксували судді з Національного реєстру українських рекордів. Вони зауважили: відкритість велотреку дає додаткове навантаження на велосипедиста.

"На новому велотреку встановили перший рекорд, який потягне за собою, звичайно, велику кількість рекордів. По-друге, такого рекорду до Національного реєстру рекордів внесено не було. Наголошую, і це ввійшло в номінацію рекорду, відкритий велотрек, цілком зрозуміло - це природні умови, це температура повітря і так далі", - зазначає керівник Національного Реєстру Рекордів України Лана Вєтрова.

Тиждень тому Олена Новікова встановила 11 міжнародних рекордів в Італії. Сьогодні ж намагалася привернути увагу до велоспорту на Батьківщині.

"Я залишуся в історії, я дала початок для цього. І коли інші дівчата та хлопці будуть робити інші рекорди, я буду завжди радіти тому. Я щаслива!" - каже рекордсменка з велоспорту Олена Новікова. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Звабливі кралі": ТОП-5 українок, що підкорили світ бального танцю – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Музей темряви у Києві: що пропонують відчути мешканцям столиці
Наступний матеріал
У США створили робота-"супергероя", який вдягає екзоскелети і трансформується
Loading...