Відкриття нового відділу поліції під Києвом
Відкриття нового відділу поліції під Києвом 5 канал

Під Києвом відкрили новий відділок поліції: подробиці

Відтепер 51 правоохоронець забезпечуватиме безпеку в чотирьох селах – Чайки, Петропавлівська Борщагівка, Софіївська Борщагівка та частина Білогородки

Маємо заяву голови Національної поліції щодо справи побиття народного депутата Мустафи Найєма. Подробиці розповіла кореспондент "5 каналу", вона спілкувалася з керівництвом МВС під час відкриття нового районного відділення поліції у Києво-Святошинському районі, в селі Чайки.

"Громадянин Мустафа-Масі Найєм забезпечений фізичною охороною з працівників поліції на той період, на який ми вважатимемо це потрібним", – зазначив голова Нацполіції Сергій Князєв.

Щодо власне відкриття чайківського відділку поліції. Відсьогодні 51 правоохоронець забезпечуватиме безпеку в чотирьох селах – Чайки, Петропавлівська Борщагівка, Софіївська Борщагівка та частина Білогородки. Тут проживає близько 40 тис. осіб.

Раніше в цих селах охорону забезпечував один дільничний, а відділення поліції було розташоване за 17 км звідси. Тож оперативно реагувати на звернення громадян та резонансні інциденти на було можливості.

"Сьогодні це невеличке приміщення – дуже чіткий якір для безпеки в цьому регіоні. Ми візьмемо досить великий обсяг частини області під відповідний контроль. Також тут буде і патрульна, дорожня поліція, яка обслуговує трасу житомирського напрямку", – зазначив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Попередній матеріал
Шабаш і польові кухні: у "Стоп терорі" розповіли, чого чекати в ОРДЛО на 9 травня
Наступний матеріал
МОЗ після перевірки вимагає скасувати заборону на дві вакцини
Loading...