фото із соцмереж

Односторонній рух, підсвітки та рекреаційні зони: як Київ готується до Євробачення-2017

Одне з найголовніших завдань, щоб у гостей залишились позитивні враження

У Києві активно тривають приготування до проведення Євробачення-2017. Про це у інтерв'ю 5.ua розповів директор Департаменту архітектури та містобудування КМДА Олександр Свистунов. 

"Першочергово потрібно навести порядок у місті. Тобто коли вам телефонують гості, що вони будуть через 15 хвилин, ви чим швидше починаєте закидати всі речі по шафах, закриваєте їх, де було видно пил - витерти його. Начебто нормально. Ось так на сьогодні виглядає підтоговка до Євробачення" в Києві. Звісно, це трохи жарт. Всі процеси, якщо робити, то добре і якісно. Часу все менше і менше. Його фактично не залишилось", – сказав він.

Свистунов наголосив, що одне з найголовніших завдань, щоб у гостей залишились позитивні враження. Щоб вони повертаючись додому, розповідали, як їм сподобалось у Києві.

"Кияни самі відчують і побачать результат. Щоб ви розуміли, цей процес почався ще сім місяців тому... Це досить довгий процес, але це буде дуже помітно для міста. Оскільки, це міські простори, пам'ятки архітектури, підсвітки будинків, рекреаційні зони та реставрація. Також Контрактова площа, Андріївський спуск, Поділ, Сагайдачного. Крім того, є окремі програми щодо організації одностороннього руху, для звільнення пішохідних зон. Зробити територію "френдлі" для людей. Потрібно підготувати міські простори", – додав градоначальник.

Нагадаємо, раніше на сайті Київської міської державної адміністрації зареєстрували петицію щодо перейменування вул. Червоноткацької в Дніпровському районі на вулицю Валерії Новодворської.

Попередній матеріал
Рух Хрещатиком відновлено: поліція відтисла мітингувальників на узбіччя
Наступний матеріал
Порошенко – декларантам: Поясни, де ти, голубе сизий, взяв ці гроші?

У Київраді розповіли про "економічний ефект" від Євробачення-2017

В аеропорту "Київ" затримали чоловіка, якого розшукує Інтерпол – ДПСУ

На Київщині підірвали магазин, постраждали продавці

У Києві без тепла та гарячої води залишається 275 будинків – "Київенерго"