Платіжки
Платіжки nv.ua

Новий алгоритм обрахунку за опалення: хто платитиме за листопад менше та чому платіжки прийдуть пізніше

  Платіжки почнуть поширювати з 15 грудня

  За опалення у листопаді мешканці будинків без лічильників сплатять на третину менше, ніж у жовтні. Про це повідомив заступник голови Київської адміністрації Петро Пантелеєв, інформує «5 канал».

  За новою методикою до платіжок будинків без лічильників внесуть суми, максимально наближені до тих, що отримують кияни з лічильниками. Вартість опалення буде вирахувана за формулою, затвердженою Кабміном: середнє споживання, помножене на опалювальну площу квартири й тариф з урахуванням кількості днів надання послуги.

  Водночас через запровадження нового алгоритму платіжки за листопад надійдуть пізніше, ніж зазвичай. Їх поширювати «Київенерго» почне з 15 грудня.

  Пантелеєв наголосив: «За рахунок того, що в Києві 95% житла з лічильниками, він має дуже незначну похибку. Можемо сказати, що всі кияни будуть платити за опалення, як за лічильники. Але треба констатувати, що лише по цьому місяцю економія 30%. Уже в лютому місяці, економії може не бути, тому що тепла на будинки постачається більше, для того, щоб їх обігріти".

  Своєю чергою Євген Бушма, комерційний директор компанії «Київенерго», сказав: «Усе тепло, яке спожито будинками з лічильником, ділиться на кількість квадратних метрів житлової площі будинків, які спожили тепло. Таким чином виводиться певний коефіцієнт, гігакалорія на метр квадратний, який далі використовується під час розрахунку вартості опалення в будинках без лічильника».

  Попередній матеріал
  У Вінниці пройшла традиційна виставка-ярмарок від "незвичайних майстрів"
  Наступний матеріал
  Зеркаль про надання безвізу: Україні складно вірити будь-яким обіцянкам ЄС
  Теги:
  Loading...