фото прес-служби МВС

"Нодар", "Тенго" й "Полузвір": поліція Києва схопила двох "злодіїв у законі" і кримінального авторитета з РФ

  Раніше кримінального "авторитета" вже депортували за межі України

  Поліція Києва затримала двох "злодіїв у законі" і кримінального авторитета з РФ. Так, під час проведення оперативно-профілактичних заходів, працівники кримінальної поліції затримали в одному з столичних ресторанів злодіїв у законі "Нодара Руставського", "Тенго Гальського", а також злочинного російського авторитета "Полузвіра" та їх "прихильників". Про таке на своїй сторінці написав перший заступник голови Нацполіції В'ячеслав Аброськін.

  "Вдалий день на "злодіїв у законі" – попри п'ятирічну заборону на в'їзд до нашої країни "Тенго Гальський" сьогодні знову затриманий поліцейськими в Києві", – написав Аброськін.

  За інформацією поліції, "Тенго" прибув на територію України для контролю над групами злочинців із кавказького регіону, які займаються квартирними крадіжками та крадіжками з транспортних засобів. Сам він він заявив, що приїхав "лікуватися" в Україну.

  Аброськін також розповів, що кримінального "авторитета" вже раніше депортували за межі України, зокрема, у квітні цього року з забороною в’їзду на 5 років. Проте він знову незаконно потрапив на територію України та мешкав у столиці.

  "Щодо цих "шановних громадян" вирішуються питання про видворення за межі нашої країни геть", – зазначив В'ячеслав Аброськін.

  Попередній матеріал
  Випробування модернізованих ракетних комплексів "Куб" і "Тор" для ЗСУ на завершенні – відео
  Наступний матеріал
  Після побудови "Північного потоку-2" Росія може напасти на кораблі країн Балтії – Порошенко